Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Koju marku mobilnog telefona koristite...

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Admin
[*_-]
[*_-]
Admin


Broj poruka : 399
Location : GM
Datum upisa : 14.11.2007

List lica
Gea:
Koju marku mobilnog telefona koristite... Left_bar_bleue20/20Koju marku mobilnog telefona koristite... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Koju marku mobilnog telefona koristite... Empty
PočaljiNaslov: Koju marku mobilnog telefona koristite...   Koju marku mobilnog telefona koristite... I_icon_minitimeNed 21 Dec 2008, 16:33

Prvi moj telefona je bio Alkatel,pa Simens,i sada nosim zadnjih par godina Nokiju i neverujem da cu menjati marku.
Nazad na vrh Ići dole
https://sumadijacaffe.forumsr.net
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Koju marku mobilnog telefona koristite... Left_bar_bleue20/20Koju marku mobilnog telefona koristite... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Koju marku mobilnog telefona koristite... Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju marku mobilnog telefona koristite...   Koju marku mobilnog telefona koristite... I_icon_minitimeSub 27 Dec 2008, 16:22

Jel treba nekoj dami moj br fona?
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Koju marku mobilnog telefona koristite... Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju marku mobilnog telefona koristite...   Koju marku mobilnog telefona koristite... I_icon_minitimeSub 27 Dec 2008, 16:27

Milovan ::
Jel treba nekoj dami moj br fona?
Bolje daj ceo telefon s brojem ded:
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Koju marku mobilnog telefona koristite... Left_bar_bleue0/0Koju marku mobilnog telefona koristite... Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Koju marku mobilnog telefona koristite... Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju marku mobilnog telefona koristite...   Koju marku mobilnog telefona koristite... I_icon_minitimeSub 27 Dec 2008, 21:37

Koristim arhivski primerak mobilnog. Ima osnovne funkcije koje odlično funkcionišu.Jedini je problem sa malim ekranom i zbog toga ovih dana gledam da ga promenim. Koristim ga uglavnom za SMS poruke i kratke dogovore i plaćanje parkinga. Ne za priču, tako da mi paketi ne odgovaraju jer vezuju za velike tarife.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Koju marku mobilnog telefona koristite... Left_bar_bleue20/20Koju marku mobilnog telefona koristite... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Koju marku mobilnog telefona koristite... Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju marku mobilnog telefona koristite...   Koju marku mobilnog telefona koristite... I_icon_minitimeNed 11 Jan 2009, 11:45

Ja samsung na preklapanje,pogodan jer ne moram da ga zakljucavam/otkljucavam u ovom bunaru od torbe. Ne volim telefon, koristim ga kad mi je stvarno potreban. Moja cerka je u stanju da "pise" romane na zicu, izludjuje me. Sin je "na mamu", hvala Bogu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Koju marku mobilnog telefona koristite... Left_bar_bleue0/0Koju marku mobilnog telefona koristite... Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Koju marku mobilnog telefona koristite... Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju marku mobilnog telefona koristite...   Koju marku mobilnog telefona koristite... I_icon_minitimeNed 11 Jan 2009, 23:23

Nisam još kupila novi mobilni. Danima idem da gledam i tražim odgovarajući. U toj potrazi nalazim lepe stvari za garderobu. Pošto mi je mob manje bitan u životu kupujem
ostale stvari. Tako da sam potrošila izdvojeni fundus para za njega Very Happy . Nije mi žao.
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Koju marku mobilnog telefona koristite... Left_bar_bleue0/0Koju marku mobilnog telefona koristite... Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Koju marku mobilnog telefona koristite... Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju marku mobilnog telefona koristite...   Koju marku mobilnog telefona koristite... I_icon_minitimeSre 14 Jan 2009, 21:46

Kupila ura

Nokia 3110, jedva ga pronašla, nestao na tržištu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koju marku mobilnog telefona koristite... Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju marku mobilnog telefona koristite...   Koju marku mobilnog telefona koristite... I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Koju marku mobilnog telefona koristite...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako izracunati svoj broj mobilnog...
» Mudrolije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: Telefon...mob fon...imenici-
Skoči na: