Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Moderne frizure

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
ljiljana
Prijatelji
Prijatelji
ljiljana


Broj poruka : 711
Godina : 55
Datum upisa : 08.07.2008

Moderne frizure Empty
PočaljiNaslov: Moderne frizure   Moderne frizure I_icon_minitimePon 06 Okt 2008, 13:34

Moderne frizure Wb2y53
Moderne frizure za jesen - zimu 2007/08.

Duga kosa je glavni trend za jesen i zimu 2007/08, u svim oblicima, sa šiškama ili bez kovrčava ili ravna. Uglavnom je to lagano kovrčava kosa s puno volumena, seksi look koji naglašava prirodno kretanje i pad kose.

No jednako je trendi i duga potpuno ravna kosa, i ravno ošišana. Ponovno se vraća i razdjeljak na sredini.

Ako imate kratku kosu, a želite biti u trendu neka bude neuredna, neravna i razbarušena. To je sigurno frizura koju ćete lako održavati.
Moderne frizure 10naus4
Srednja dužina pogodna je za one koji kosi trebaju dodati volumen i postepeno je šišana, često s naglašenim pramenovima kose.

Što se tiče boja u trendu su prirodne nijanse, od plave do crne, ali to uglavnom smeđe uz odsjaj. Kosa treba izgledati zdravo i sjajno. Pramenovi samo naglašavaju volumen i punoću kose, nisu jako izraženi, više su kao odsjaj sunca na kosi.

Za one koji žele intenzivne boje tu su nijanse od zlatne do jako crvene.

Za one koji žele nešto drugačije, neobično, bez obzira na dužinu i boju kose najbolji izbor je neobično šišanje, nejednaki pramenovi, i uz malo mašte, neovisno o godinama bit ćete originalni.
Moderne frizure 2s9ag50
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Moderne frizure Left_bar_bleue20/20Moderne frizure Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Moderne frizure Empty
PočaljiNaslov: Re: Moderne frizure   Moderne frizure I_icon_minitimePon 06 Okt 2008, 13:39

meni se dopada najvise deveta na prvoj slicidaa:
Nazad na vrh Ići dole
ljiljana
Prijatelji
Prijatelji
ljiljana


Broj poruka : 711
Godina : 55
Datum upisa : 08.07.2008

Moderne frizure Empty
PočaljiNaslov: Re: Moderne frizure   Moderne frizure I_icon_minitimePon 06 Okt 2008, 13:46

:tongue:
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Moderne frizure Left_bar_bleue0/0Moderne frizure Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Moderne frizure Empty
PočaljiNaslov: Re: Moderne frizure   Moderne frizure I_icon_minitimePon 06 Okt 2008, 20:51

Ja sam otprilike ovakva na trećoj slici po boji i frizuri, samo malo kraći fazon. Volela bi malo smeliju frizuru kao ova plavuša pod 6, samo što se bojim da neizgledam kao pokisla sa mojim kvalitetom kose. Sigurno bi trebala silne gelove i ko zna koja čuda svaki dan da stavljam na kosu da bi to izgledalo tako dobro.
Ja radije izkuliram jutro sa kaficom i cigaretama i na brzinu provučem četku kroz kosu i to je to što sam spremna da uradim.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Moderne frizure Empty
PočaljiNaslov: Re: Moderne frizure   Moderne frizure I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Moderne frizure
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Frizure i horoskop

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: MODA-
Skoči na: