Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Lista razloga

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
ljiljana
Prijatelji
Prijatelji
ljiljana


Broj poruka : 711
Godina : 55
Datum upisa : 08.07.2008

Lista razloga Empty
PočaljiNaslov: Lista razloga   Lista razloga I_icon_minitimeNed 17 Avg 2008, 10:36

Cinjenica je da je prosek trajanja braka sve manji..vise se ne govori o onim "kriznim" godinama, ispada da je svaka krizna. Sta je, po vama, ono sto nikako ne biste istrpeli , pa ni po cenu opstanka veze?
Pitanje za one koji su izasli iz nekog braka-da li ste nekad dosli u situaciju da se pokajete, u nekoj narednoj vezi kad ste shvatili da se u vezama uglavnom sve svodi na isto il bar slicno, da se neke stvari jednostavno moraju istolerisati i da svaka nova zena/muskarac ne znaci automatski i bolje resenje?
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Lista razloga Left_bar_bleue0/0Lista razloga Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Lista razloga Empty
PočaljiNaslov: Re: Lista razloga   Lista razloga I_icon_minitimePet 05 Sep 2008, 16:09

Pa najteža i najsladja je prva godina ili početak veze i zajedničkog života. Upoznajete se i uskladjujete. Navike i dobre i loše. Važno je i presudno biti otvoren i ako ti nešto smeta, reći. Rešiti odmah nastali problem, odlaganjem postaje sve veći.
Posebno žene treba da razmisle kod potrebe da svom "srculencetu" udovolje preuzimanjem obaveza u kući jer se to pretvori u veliku stalnu obavezu. Zadržati svoje prijatelje i navike, on će sigurno. Odvojiti vreme za sebe, ostanite ono što jeste. Vreme koje dolazi, navike koje se stvaraju nek budu zajedničke, uskladjene i one čine brak. Nema garancije za uspeh i život, sami ga pravite i to imati na umu stalno.
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Lista razloga Empty
PočaljiNaslov: Re: Lista razloga   Lista razloga I_icon_minitimePet 05 Sep 2008, 19:31

Pa najteža i najsladja je prva godina ili početak veze i zajedničkog života. Upoznajete se i uskladjujete. Navike i dobre i loše. Važno je i presudno biti otvoren i ako ti nešto smeta, reći. Rešiti odmah nastali problem, odlaganjem postaje sve veći.
Posebno MUSKARCI treba da razmisle kod potrebe da svom "srculencetu" udovolje preuzimanjem obaveza u kući jer se to pretvori u veliku stalnu obavezu. Zadržati svoje prijatelje i navike, ONA će sigurno. Odvojiti vreme za sebe, ostanite ono što jeste. Vreme koje dolazi, navike koje se stvaraju nek budu zajedničke, uskladjene i one čine brak. Nema garancije za uspeh i život, sami ga pravite i to imati na umu stalno.
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Lista razloga Empty
PočaljiNaslov: Re: Lista razloga   Lista razloga I_icon_minitimeSub 06 Sep 2008, 09:28

Crna_ovca_chata ::
Pa najteža i najsladja je prva godina ili početak veze i zajedničkog života. Upoznajete se i uskladjujete. Navike i dobre i loše. Važno je i presudno biti otvoren i ako ti nešto smeta, reći. Rešiti odmah nastali problem, odlaganjem postaje sve veći.
Posebno MUSKARCI treba da razmisle kod potrebe da svom "srculencetu" udovolje preuzimanjem obaveza u kući jer se to pretvori u veliku stalnu obavezu. Zadržati svoje prijatelje i navike, ONA će sigurno. Odvojiti vreme za sebe, ostanite ono što jeste. Vreme koje dolazi, navike koje se stvaraju nek budu zajedničke, uskladjene i one čine brak. Nema garancije za uspeh i život, sami ga pravite i to imati na umu stalno.

BR: BR: BR: Kakvo divno receno SM:
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Lista razloga Left_bar_bleue0/0Lista razloga Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Lista razloga Empty
PočaljiNaslov: Re: Lista razloga   Lista razloga I_icon_minitimeSub 06 Sep 2008, 21:03

Nema pravila.
Imam staž u zajedničkom životu, još malo pa za penziju pa opet mi se čini da nisam ništa naučila.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Lista razloga Left_bar_bleue20/20Lista razloga Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lista razloga Empty
PočaljiNaslov: Re: Lista razloga   Lista razloga I_icon_minitimeSub 27 Sep 2008, 07:52

Ne bih lako istrpela nepoverenje, ogranicavanje, bilo kakvo ponasanje ili nastojanje koje me zaista gusi. Mislim da bi mi to ubilo svaku emociju i volju.

Takodje, ni prevare. Sve jedno sto racionalno mogu mnogo toga da razumem, nije to za mene. Uvek sam za fer igru, dok je muzike neka tece, ako je nestane, pa Boze moj, sta da se radi, svako ide dalje svojim putem, kad god da se desi. Eto.
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Lista razloga Left_bar_bleue0/0Lista razloga Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Lista razloga Empty
PočaljiNaslov: Re: Lista razloga   Lista razloga I_icon_minitimeNed 28 Sep 2008, 10:07

Svašta bi mogla da vam ispričam na ovu temu ljubavi, zaljubljivanja i poverenja.
Kako se izgubi pamet kad se zaljubiš i kako je bolno kad to shvatiš.
Još pomalo boli pa ću to ostaviti za kasnije, neki mesec, godinu .
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Lista razloga Empty
PočaljiNaslov: Re: Lista razloga   Lista razloga I_icon_minitimeNed 28 Sep 2008, 12:15

Istina je - da retko ko voli istinu. Ljudi su onakvi kakvi su, na nama je da ih takve prihvatimo ili ne. Na pocetku bilo kakve veze, dok feromoni i strast rade svoje, skloni smo stvaranju bajki u sopstvenoj glavi i sve izgleda divo i bajno a niko i nije svestan preko cega je sve presao. Kad zanos prodje, ta druga osoba je ona ista sa pocetka veze, samo je vidimo onakvom kakva jeste - lisenu iluzije koju smo sami stvorili o njoj. I gde je tu laz???? Pa lagali smo sami sebe - to je prava istina. I naravno, oni sto se kunu da su samo iz ciste iskonske ljubavi s nekim - odlaze (ako u medjuvremenu ne budu ostavljeni jer se i druga strana osvestila). Oni koji imaju snage da prihvate zivot onakav kakav jeste (i ne zive u stalnom bezanju) suoce se sa stvarnoscu i donesu konacnu odluku o tome da li je stvarnost moguce prihvatiti ili ne. Za mene je totalno ludilo trpeti fizicko i psihicko zlostavljanje, al drage moje, ako ste mislile da ste "uhvatile" mangupa i da ce do kraja zivota imati oci samo za vas - vasa iluzija ce jako brzo nestati kao i sve iluzije ovog sveta.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Lista razloga Left_bar_bleue20/20Lista razloga Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lista razloga Empty
PočaljiNaslov: Re: Lista razloga   Lista razloga I_icon_minitimeNed 28 Sep 2008, 17:22

zvrchak ::
Istina je - da retko ko voli istinu. Ljudi su onakvi kakvi su, na nama je da ih takve prihvatimo ili ne. Na pocetku bilo kakve veze, dok feromoni i strast rade svoje, skloni smo stvaranju bajki u sopstvenoj glavi i sve izgleda divo i bajno a niko i nije svestan preko cega je sve presao. Kad zanos prodje, ta druga osoba je ona ista sa pocetka veze, samo je vidimo onakvom kakva jeste - lisenu iluzije koju smo sami stvorili o njoj. I gde je tu laz???? Pa lagali smo sami sebe - to je prava istina. I naravno, oni sto se kunu da su samo iz ciste iskonske ljubavi s nekim - odlaze (ako u medjuvremenu ne budu ostavljeni jer se i druga strana osvestila). Oni koji imaju snage da prihvate zivot onakav kakav jeste (i ne zive u stalnom bezanju) suoce se sa stvarnoscu i donesu konacnu odluku o tome da li je stvarnost moguce prihvatiti ili ne. Za mene je totalno ludilo trpeti fizicko i psihicko zlostavljanje, al drage moje, ako ste mislile da ste "uhvatile" mangupa i da ce do kraja zivota imati oci samo za vas - vasa iluzija ce jako brzo nestati kao i sve iluzije ovog sveta.
super:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lista razloga Empty
PočaljiNaslov: Re: Lista razloga   Lista razloga I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Lista razloga
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Moja play lista

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: Mesto za opustanje.... :: HOT MOMS-
Skoči na: