Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zlato i prstenje...

Ići dole 
+2
zutaruzasadunava
Sumadijacafee
6 posters
AutorPoruka
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Zlato i prstenje... Left_bar_bleue20/20Zlato i prstenje... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zlato i prstenje... Empty
PočaljiNaslov: Zlato i prstenje...   Zlato i prstenje... I_icon_minitimeSub 07 Jun 2008, 05:31

kiss:
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Zlato i prstenje... Left_bar_bleue20/20Zlato i prstenje... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zlato i prstenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlato i prstenje...   Zlato i prstenje... I_icon_minitimeNed 08 Jun 2008, 22:01

Zlato i prstenje... Barbara
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Zlato i prstenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlato i prstenje...   Zlato i prstenje... I_icon_minitimePon 09 Jun 2008, 09:33

Volim nakit i od nekih detaljcica se nikad ne razdvajam. Najdraze su mi kombinacije belog i zutog zlata, mada volim i srebro. Inace, bez mindjusa, lancica i 4 prstena, retko kad sam. Narukvice ne volim i smetaju mi. Inace, ne bih mogla da sebe zamislim bez prestenja - kad ih skinem, imam osecaj da sam nesto izgubila.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zlato i prstenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlato i prstenje...   Zlato i prstenje... I_icon_minitimePon 09 Jun 2008, 10:43

Nikad ne nosim nista, cak ni sat, e da, u zadnje vreme nosim srebrne mindjuse koje mi je cerka donela iz grcke. I one mi smetaju ali ona zeli da ih nosim pa hajde, da joj ispunim zelju ali...necu dugo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SUZANA_NIS
Urednik
Urednik
SUZANA_NIS


Broj poruka : 233
Datum upisa : 03.05.2008

Zlato i prstenje... Empty
PočaljiNaslov: Zlato i prstenje...   Zlato i prstenje... I_icon_minitimeSre 11 Jun 2008, 15:14

Pa nevolim da se :kindjurim.
Volim srebro i nosim ga.
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Zlato i prstenje... Left_bar_bleue0/0Zlato i prstenje... Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Zlato i prstenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlato i prstenje...   Zlato i prstenje... I_icon_minitimeSre 11 Jun 2008, 19:23

Kod nakita volim oblik i boju tako da to uglavnom iskljucuje zlato. Srebro mi je lep, plemenit metal i volim njegov sjaj. Tesko se ovde kod nalazi lepo oblikovano srebro, modernog dizajna. Zato sada biram bizuteriju koja pruza tu raznovrsnost i uklopivost sa odecom.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Zlato i prstenje... Left_bar_bleue20/20Zlato i prstenje... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zlato i prstenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlato i prstenje...   Zlato i prstenje... I_icon_minitimeSre 11 Jun 2008, 19:39

Skoro sam kupila srebrnu ogrlicu i prsten sa istoka za moje prvenče, oduševila se. Bezvremena su oba komada. Akcenat je u netipičnosti, finoći i preciznosti izrade, ali i kombinaciji različitih boja kamena, kao i razlicu u sjaju na dnevnom i veštačkom osvetljenju.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zlato i prstenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlato i prstenje...   Zlato i prstenje... I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zlato i prstenje...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: KUTAK ZA DAME-
Skoči na: