Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?

Ići dole 
+2
gorskooko
kpt
6 posters
AutorPoruka
kpt
Prijatelji
Prijatelji
kpt


Broj poruka : 547
Godina : 57
Location : fantomska pojava "Flying Dutchman"
Datum upisa : 28.05.2008

Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty
PočaljiNaslov: Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?   Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? I_icon_minitimeSub 31 Maj 2008, 14:39

Naj više me nervira poneka barica od sinoćnjeg tuširanja.
U nju obavezno ugazim,tek kad obujem čarape i spremim se da izadjem iz kuće. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?   Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? I_icon_minitimeSub 31 Maj 2008, 14:50

Necem otvorim oci :evil:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Left_bar_bleue20/20Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?   Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? I_icon_minitimeNed 01 Jun 2008, 07:20

Nedovoljno tople vode mr
Nazad na vrh Ići dole
kpt
Prijatelji
Prijatelji
kpt


Broj poruka : 547
Godina : 57
Location : fantomska pojava "Flying Dutchman"
Datum upisa : 28.05.2008

Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?   Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? I_icon_minitimeNed 01 Jun 2008, 09:43

Da znaš da i mene to,isto nervira... Very Happy Cool
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?   Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? I_icon_minitimeUto 03 Jun 2008, 06:27

Hocu jos da spavam mr
Nazad na vrh Ići dole
kpt
Prijatelji
Prijatelji
kpt


Broj poruka : 547
Godina : 57
Location : fantomska pojava "Flying Dutchman"
Datum upisa : 28.05.2008

Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?   Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? I_icon_minitimeUto 03 Jun 2008, 06:45

..,kad promašim u proceni količine kašičica kafe,pa nikako da se razbudim. Cool
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Left_bar_bleue20/20Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?   Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? I_icon_minitimeUto 03 Jun 2008, 19:26

kosa
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?   Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? I_icon_minitimeUto 03 Jun 2008, 19:38

Jutros bas nisam imala snage da izadjem iz kuce.Mrzim kad mi dan pocne glavoboljom :evil:
Nazad na vrh Ići dole
kpt
Prijatelji
Prijatelji
kpt


Broj poruka : 547
Godina : 57
Location : fantomska pojava "Flying Dutchman"
Datum upisa : 28.05.2008

Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?   Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? I_icon_minitimeUto 03 Jun 2008, 20:41

Kad ne mogu da zavrnem slavinu do kraja,pa umesto da uhvatim ključeve od kola,da idem na posao,fatam Francuski ključ.... Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?   Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? I_icon_minitimeSre 04 Jun 2008, 08:29

Opet glavudza :evil:
Nazad na vrh Ići dole
Slovenska
Urednik
Urednik
Slovenska


Broj poruka : 299
Godina : 62
Location : Tu...negde u beskraju
Datum upisa : 08.12.2007

List lica
Gea:
Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Left_bar_bleue20/20Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?   Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? I_icon_minitimeSre 04 Jun 2008, 13:32

Jao...moj andjeo me obavezno iznervira...sad vec znam da to radi namerno Razz

Dogovor je...ne "diraj" me...nishta ne pitaj...samo prvu kafu da popijem u tishini:) Onda krece sa pitanjima,predlozima...zalbamaaaa (na mene)...i tako se to ponavlja uvek (osim kad pre podne ide u shkolu)

Stvarnooo...zashto deca ne idu samo pre podne u shkolu ? Rolling Eyes

Slovenska
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?   Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? I_icon_minitimeSre 04 Jun 2008, 16:36

Neka i idu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
kpt
Prijatelji
Prijatelji
kpt


Broj poruka : 547
Godina : 57
Location : fantomska pojava "Flying Dutchman"
Datum upisa : 28.05.2008

Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?   Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? I_icon_minitimeČet 05 Jun 2008, 19:16

...,i ne viiiire "šta se ujutro dešava"! Very Happy Cool
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?   Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? I_icon_minitimeČet 05 Jun 2008, 20:49

uh,sto ce bude jutro affraid
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Left_bar_bleue0/0Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?   Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? I_icon_minitimeČet 05 Jun 2008, 22:40

Pa prvo sat koji zvoni i pokazuje da treba da ustanem.
Uvek sam u cajtnotu pri polasku pa pokusavam da nesto ne zaboravim, kljucevi, djubre koje treba izbaciti, racun koji treba platiti, posto poslove obavljem usput, pre i posle posla moram u tom trenutku da memorisem dan i shodno tome da ponesem sve. Uglavnom nesto zaboravim. tr
Nazad na vrh Ići dole
kpt
Prijatelji
Prijatelji
kpt


Broj poruka : 547
Godina : 57
Location : fantomska pojava "Flying Dutchman"
Datum upisa : 28.05.2008

Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?   Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? I_icon_minitimePet 06 Jun 2008, 04:52

Kad povučem mulj prve jutanje kafe,misleći da je ima još. Cool
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?   Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? I_icon_minitimePet 06 Jun 2008, 08:08

Jutro nije za nerviranje vetj za lepeeee stvariii IGR
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?   Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? I_icon_minitimePet 06 Jun 2008, 08:36

Dobro je.Devojka je otpuovala.Pravac-Nis,Srebrno jezero...
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Left_bar_bleue20/20Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?   Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? I_icon_minitimeNed 15 Jun 2008, 08:01

''ukus'' nikotina affraid
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?   Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? I_icon_minitimeNed 15 Jun 2008, 10:18

Kad zmureci dodjem do sporeta, pristavim kafu, odem u kupatilo da se istusiram i onda skontam da nema kafe
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Left_bar_bleue20/20Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?   Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? I_icon_minitimeČet 10 Jul 2008, 13:10

Polomljena jedinica levo affraid
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Left_bar_bleue0/0Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?   Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? I_icon_minitimePet 11 Jul 2008, 16:44

Kako to da ti se polomila u toku noći Exclamation Question
Baš gadno. Od svih lekara, najviše se plašim zubara.
Jako mi je bitno da mi jutro nekako prodje u miru. Ustajem dosta ranije da bi se razbudila, popila kafu na miru. Ako mi se taj ritam poremeti ceo dan mi je u haosu i na tumbe.
Nazad na vrh Ići dole
ljiljana
Prijatelji
Prijatelji
ljiljana


Broj poruka : 711
Godina : 55
Datum upisa : 08.07.2008

Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?   Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? I_icon_minitimePet 11 Jul 2008, 18:28

E najvise me iznervira ako slucajno koja muva ostane pa me probudi ujutro, pojela bi je onda
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Left_bar_bleue20/20Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?   Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? I_icon_minitimeSub 12 Jul 2008, 06:08

Gea ::
Kako to da ti se polomila u toku noći Exclamation Question
Baš gadno. Od svih lekara, najviše se plašim zubara.
Jako mi je bitno da mi jutro nekako prodje u miru. Ustajem dosta ranije da bi se razbudila, popila kafu na miru. Ako mi se taj ritam poremeti ceo dan mi je u haosu i na tumbe.
I ja, Gea. Uvece se dogodilo, pa kad ustanes, ajme... Sredila sam to, prosto nisam imala izbora. Isto praktikujem, skoro redovno ustajem rano, u isto vreme. Uz kaficu se doterujem i istovremeno `snimam` i koliko mogu planiram dan.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Left_bar_bleue20/20Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?   Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? I_icon_minitimeSub 12 Jul 2008, 06:09

bosanka ::
E najvise me iznervira ako slucajno koja muva ostane pa me probudi ujutro, pojela bi je onda
Lako je sa tom sto ostane... grdno je sa onim u glavi :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Left_bar_bleue20/20Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?   Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? I_icon_minitimeSub 12 Jul 2008, 06:10

Saznanje da ne mogu danas na kupanje affraid
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Left_bar_bleue20/20Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?   Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? I_icon_minitimeSre 16 Jul 2008, 16:15

Neslganje da vikend provedemo na Kokinom Brodu mr mr mr (otici cu makar sama - ha, to je reseno!!!)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?   Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš? I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta te naj više iznervira ujutro,kad ustaneš?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: Mesto za opustanje.... :: BUVLJAK~SVASTARA-
Skoči na: