Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 MINI ILI MAXI ILI ....

Ići dole 
+7
Crna_ovca_chata
Toplica
Lora
Slovenska
gorskooko
Sumadijacafee
SNEZA_
11 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimeNed 25 Nov 2007, 17:40

Very Happy Da chujem za koju ste varijantu, vishe, za mini ili maxi, ili pak za neku izmedju, mozda?
CM: flower
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
MINI ILI MAXI ILI .... Left_bar_bleue20/20MINI ILI MAXI ILI .... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimeNed 25 Nov 2007, 19:27

SNEZA_ ::
Very Happy Da chujem za koju ste varijantu, vishe, za mini ili maxi, ili pak za neku izmedju, mozda?
CM: flower
Najbolja je varijanta za moje lepe oci MINI SM: kiss:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
MINI ILI MAXI ILI .... Left_bar_bleue20/20MINI ILI MAXI ILI .... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimeNed 25 Nov 2007, 20:21

SJaj ::
SNEZA_ ::
Very Happy Da chujem za koju ste varijantu, vishe, za mini ili maxi, ili pak za neku izmedju, mozda?
CM: flower
Najbolja je varijanta za moje lepe oci MINI SM: kiss:
Ma maxi je zakon ali uz frak, cilindar, stap, zamak i .... golem novcanik lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
MINI ILI MAXI ILI .... Left_bar_bleue20/20MINI ILI MAXI ILI .... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimePon 26 Nov 2007, 16:18

gorskooko ::
SJaj ::
SNEZA_ ::
Very Happy Da chujem za koju ste varijantu, vishe, za mini ili maxi, ili pak za neku izmedju, mozda?
CM: flower
Najbolja je varijanta za moje lepe oci MINI SM: kiss:
Ma maxi je zakon ali uz frak, cilindar, stap, zamak i .... golem novcanik lol!
/me mrzi maxi.. SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimePon 26 Nov 2007, 22:55

SJaj ::
gorskooko ::
SJaj ::
SNEZA_ ::
Very Happy Da chujem za koju ste varijantu, vishe, za mini ili maxi, ili pak za neku izmedju, mozda?
CM: flower
Najbolja je varijanta za moje lepe oci MINI SM: kiss:
Ma maxi je zakon ali uz frak, cilindar, stap, zamak i .... golem novcanik lol!
/me mrzi maxi.. SM: SM: SM:


Ccccccccc znachi onda je bolje mini-moris nego li npr. limuzina volvo? hVa: hVa: hVa: hVa: lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
MINI ILI MAXI ILI .... Left_bar_bleue20/20MINI ILI MAXI ILI .... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimeUto 27 Nov 2007, 16:56

Pa Snezo iskreno receno zena i u miniju i u maksiju izgleda prelepo,ali nama muskarcima je MINI ....nadam se da nas razumesh Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimeUto 27 Nov 2007, 22:01

SJaj ::
Pa Snezo iskreno receno zena i u miniju i u maksiju izgleda prelepo,ali nama muskarcima je MINI ....nadam se da nas razumesh Very Happy

Hahahaha SJaj naravno da razumem, ali moram malo da se "pravim". Samo kada bi josh znali da objasnite zashto vam je zena u mini-ju draza ihhhhhh. Very Happy

Lichno vishe volim maxi odmore, mini automobile.....

flower lol!
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
MINI ILI MAXI ILI .... Left_bar_bleue20/20MINI ILI MAXI ILI .... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimeSub 15 Dec 2007, 16:34

A uuuuuuu sto sam nabavila kompletic PP: PP:
Ma necu da se izvlacim. Sleep Sleep Sleep
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimeSub 15 Dec 2007, 19:31

gorskooko ::
A uuuuuuu sto sam nabavila kompletic PP: PP:
Ma necu da se izvlacim. Sleep Sleep Sleep


Very Happy Very Happy Very Happy Priznaj SJaju za ljubav, mora da je maxi? SM:
Nazad na vrh Ići dole
Slovenska
Urednik
Urednik
Slovenska


Broj poruka : 299
Godina : 62
Location : Tu...negde u beskraju
Datum upisa : 08.12.2007

List lica
Gea:
MINI ILI MAXI ILI .... Left_bar_bleue20/20MINI ILI MAXI ILI .... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimeUto 18 Dec 2007, 11:12

Moza MIDI ? CM:

Slovenska
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimeUto 18 Dec 2007, 14:43

Slovenska ::
Moza MIDI ? CM:

Slovenska


BR: SM: SM: SM: A moze biti, da "kompletitj" ima pantalone? hVa:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
MINI ILI MAXI ILI .... Left_bar_bleue20/20MINI ILI MAXI ILI .... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimeNed 23 Dec 2007, 12:20

A uz kompletic cipelice (na stiklice taman), zlo skupeeee al' tri jezika govore daa:
Obozavam ih. Hihihi PP: PP: PP:
Moje dame, mini, midi, maxi, sve jedno, al' prilici prilagođena - zenstvena elegancija - zakon je, bre
CM: :RU: super:
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimePon 24 Dec 2007, 21:26

gorskooko ::
A uz kompletic cipelice (na stiklice taman), zlo skupeeee al' tri jezika govore daa:
Obozavam ih. Hihihi PP: PP: PP:
Moje dame, mini, midi, maxi, sve jedno, al' prilici prilagođena - zenstvena elegancija - zakon je, bre
CM: :RU: super:

Smile)))) Kada "one" govore tri jezika, koliko li tek jezika govori ona koja ih obuva?Smile
flower
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
MINI ILI MAXI ILI .... Left_bar_bleue20/20MINI ILI MAXI ILI .... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimePon 24 Dec 2007, 23:12

hihihi, ovako: srpski, maternji, bosanski, makedonski, hrvatski, pomalo slovenacki, deciji, chaterski, niski - a i, bruka ;) jedna.
'E l' dosta SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
Lora
Urednik
Urednik
Lora


Broj poruka : 349
Godina : 59
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimeUto 25 Dec 2007, 07:43

MAXI...definitiwno bounce
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
MINI ILI MAXI ILI .... Left_bar_bleue20/20MINI ILI MAXI ILI .... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimeNed 20 Jan 2008, 09:12

Lora ::
MAXI...definitiwno bounce
MAXI nije loshe,ali kako kaze ona pesam ispod MINI napisali skini....zezam se ruk :hug: kafa
Nazad na vrh Ići dole
Toplica
Urednik
Urednik
Toplica


Broj poruka : 19
Datum upisa : 08.12.2007

MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimeUto 29 Jan 2008, 21:14

Nisam razumeo pitanje.
O chemu se radi....shta to MINI ili MAXI? :silent:
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimeUto 29 Jan 2008, 23:26

Toplica ::
Nisam razumeo pitanje.
O chemu se radi....shta to MINI ili MAXI? :silent:


Very Happy Moda je u pitanju, moda. hVa: hVa: SM:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
MINI ILI MAXI ILI .... Left_bar_bleue20/20MINI ILI MAXI ILI .... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimeUto 05 Feb 2008, 14:15

E, nek bude i mini, i maksi i midi i kako god, samo jedva čekam da prodje ova moda preniskog struka, golih ledja i pupka. ovi andjeli bas ne misle o zdravlju, niti shvataju da su lepi kao andjeli, a po samoj prirodi nesputane, rascvetale mladosti... ko
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimeSre 06 Feb 2008, 11:26

Shto se graderobe tiche, vishe sam za maxi, nego za mini, za onu koja vishe pokriva, nego shto otkriva. Neshto, treba da se i nasluti.... Rolling Eyes ;)
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
MINI ILI MAXI ILI .... Left_bar_bleue20/20MINI ILI MAXI ILI .... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimeSre 06 Feb 2008, 16:48

SNEZA_ ::
Shto se graderobe tiche, vishe sam za maxi, nego za mini, za onu koja vishe pokriva, nego shto otkriva. Neshto, treba da se i nasluti.... Rolling Eyes ;)
E znash sta Sneki upravu si 100%,znash kada je zena u maxi,muke ima moja mashta I love you lol!
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimeSre 06 Feb 2008, 17:48

SJaj ::
SNEZA_ ::
Shto se graderobe tiche, vishe sam za maxi, nego za mini, za onu koja vishe pokriva, nego shto otkriva. Neshto, treba da se i nasluti.... Rolling Eyes ;)
E znash sta Sneki upravu si 100%,znash kada je zena u maxi,muke ima moja mashta I love you lol!


bounce Basketball hVa: Hahahahaha, znash sta SJaj, chini mi se, da jednim delitjem, bitisanje nas zena na ovom svetu, jeste pomalo namenjeno vashem muchenju.Zena kada zeli da bude lepa, chini to prvenstveno radi sebe, da sebe zadovolji, a potom da zadovolji opet svoju potrebu da nekog mushkarca "stavi na slatke muke". SM:
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
MINI ILI MAXI ILI .... Left_bar_bleue20/20MINI ILI MAXI ILI .... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimeSub 09 Feb 2008, 14:56

SNEZA_ ::
SJaj ::
SNEZA_ ::
Shto se graderobe tiche, vishe sam za maxi, nego za mini, za onu koja vishe pokriva, nego shto otkriva. Neshto, treba da se i nasluti.... Rolling Eyes ;)
E znash sta Sneki upravu si 100%,znash kada je zena u maxi,muke ima moja mashta I love you lol!


bounce Basketball hVa: Hahahahaha, znash sta SJaj, chini mi se, da jednim delitjem, bitisanje nas zena na ovom svetu, jeste pomalo namenjeno vashem muchenju.Zena kada zeli da bude lepa, chini to prvenstveno radi sebe, da sebe zadovolji, a potom da zadovolji opet svoju potrebu da nekog mushkarca "stavi na slatke muke". SM:
Ma naravno Sneki covek radi na sebi prvenstveno zbog svog izgleda,ali naravno i zbog izgleda u svom okruzenju,ma bash vi zene nas mushke stavljate na muke,mislim slatke muke,ma nekada u gradu kada ugledam lepu i elegantnu zenu zanesem se tiliko da odem za njom u neku banku,a trebao sam da idem u Opshtinu hVa: hVa: bezi
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimeSub 09 Feb 2008, 15:52

SJaj ::
SNEZA_ ::
SJaj ::
SNEZA_ ::
Shto se graderobe tiche, vishe sam za maxi, nego za mini, za onu koja vishe pokriva, nego shto otkriva. Neshto, treba da se i nasluti.... Rolling Eyes ;)
E znash sta Sneki upravu si 100%,znash kada je zena u maxi,muke ima moja mashta I love you lol!


bounce Basketball hVa: Hahahahaha, znash sta SJaj, chini mi se, da jednim delitjem, bitisanje nas zena na ovom svetu, jeste pomalo namenjeno vashem muchenju.Zena kada zeli da bude lepa, chini to prvenstveno radi sebe, da sebe zadovolji, a potom da zadovolji opet svoju potrebu da nekog mushkarca "stavi na slatke muke". SM:
Ma naravno Sneki covek radi na sebi prvenstveno zbog svog izgleda,ali naravno i zbog izgleda u svom okruzenju,ma bash vi zene nas mushke stavljate na muke,mislim slatke muke,ma nekada u gradu kada ugledam lepu i elegantnu zenu zanesem se tiliko da odem za njom u neku banku,a trebao sam da idem u Opshtinu hVa: hVa: bezi


E to je ono shto se zove 100% zavodjenje hahahahaha. SM: SM: super:
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
MINI ILI MAXI ILI .... Left_bar_bleue20/20MINI ILI MAXI ILI .... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimeSub 09 Feb 2008, 15:59

E onda sam zaveden hahahhahahaha ura
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimeSub 09 Feb 2008, 19:29

Nisi...ti si samo muskarac SM: SM: SM: SM: SM: SM: SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimeSub 09 Feb 2008, 20:07

ljiljana ::
Nisi...ti si samo muskarac SM: SM: SM: SM: SM: SM: SM: SM: SM:


Hahahahahahaha Ljiljo, super: lol! daa: BR: BR: BR:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
MINI ILI MAXI ILI .... Left_bar_bleue20/20MINI ILI MAXI ILI .... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimeNed 10 Feb 2008, 06:52

Odelo ne čini čoveka - stara je kao vreme i istinita.
Medjutim, način odevanja ume lepo da ''govori'' o nama. Istina, oblačimo se prema konkretnoj prilici i u širim granicama aktuelne mode ali joj ne robujemo, svakom modnom trendu dodamo svoju ličnu notu. Svoj stil predeljujemo ga prema sklonostima, ličnom izgledu, potrebama i zato zapažamo i biramo garderobu u njegovim okvirima. I to do onih najmanjih sitnica... i za svaku priliku. Uvek ostaje ona osnovna, nama svojstvena linija...
Da li ste izgradili sopstveni stil i u čemu se najbolje osećate? hVa:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimeNed 10 Feb 2008, 10:29

Iskreno, najbolje se osecam u patikama, farmerkama i majici, sportska torba, vezem kosu u rep i stavim cvike....to sam ja
daa:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
MINI ILI MAXI ILI .... Left_bar_bleue20/20MINI ILI MAXI ILI .... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitimeNed 17 Feb 2008, 12:41

ljiljana ::
Iskreno, najbolje se osecam u patikama, farmerkama i majici, sportska torba, vezem kosu u rep i stavim cvike....to sam ja
daa:
A bikini, ono na Palicu, Dunavu, moru.... (mora da je crven) hihihi lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





MINI ILI MAXI ILI .... Empty
PočaljiNaslov: Re: MINI ILI MAXI ILI ....   MINI ILI MAXI ILI .... I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
MINI ILI MAXI ILI ....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: MODA-
Skoči na: