Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU Empty
PočaljiNaslov: SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU   SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU I_icon_minitimeNed 18 Maj 2008, 23:45

Na kraju filma"Prohujalo sa vihorom",Skarlet gleda u daljinu,njena Tara je tu i reci"Sutra je novi dan".
Nazad na vrh Ići dole
Mirko S. Kojotovski
Urednik
Urednik
Mirko S. Kojotovski


Broj poruka : 245
Datum upisa : 31.07.2008

SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU Empty
PočaljiNaslov: Re: SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU   SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU I_icon_minitimeSre 03 Sep 2008, 17:13

Scena na kraju filma "Zelena milja", kada crnca dobricu vode na električnu stolicu. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
ljiljana
Prijatelji
Prijatelji
ljiljana


Broj poruka : 711
Godina : 55
Datum upisa : 08.07.2008

SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU Empty
PočaljiNaslov: Re: SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU   SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU I_icon_minitimeSub 06 Sep 2008, 11:55

lol! SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
Mirko S. Kojotovski
Urednik
Urednik
Mirko S. Kojotovski


Broj poruka : 245
Datum upisa : 31.07.2008

SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU Empty
PočaljiNaslov: Re: SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU   SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU I_icon_minitimePon 15 Sep 2008, 11:29

Vots fani, hani?
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU Empty
PočaljiNaslov: Re: SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU   SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU I_icon_minitimeČet 18 Sep 2008, 19:28

Mozda neko nije gledao film, a mozda neki uzivaju u takvim scenama...... Mene je ta scena dirnula kao retko koja (filmska). Inace, ovaj film zaista vredi pogledati i tesko da mami i smesak a kamoli smeh.
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU Left_bar_bleue0/0SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU Empty
PočaljiNaslov: Re: SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU   SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU I_icon_minitimeČet 30 Okt 2008, 19:43

Sinoć sam gledala ponovo, stari film "Keri", horor i to stvarno dobar. Sećam se da sam ga gledala u "Odeonu" pre mnogo, mnogo godina u vreme kad se išlo u bioskom redovno. Bila sam sa društvom i na kraju filma smo krenuli da se pakujemo za izlazak. Neko je iz publike dobacivao sedite, nije kraj ali ni to nije bilo neobično. Stojećki smo odgladali scene "dana posle" katastrofe", sve mirno poetično. Drugarica sa buketom cveća odlazi na grob drugarice i onda bum, ruka koja iz zemlje izlazi , grabi i vuče. Strašno, svima nam su se presekle noge tako da smo pali na sedišta nazad i ostali skamenjeni,. Mislim da smo sačekali i odjavnu špicu sa imenima.
Kasnije sam prepoznavala taj efekat u drugim filmovima. Kad bi iseku neke kadrovie da bi se dobio taj šok. Sisi Spajsek je odigrala savršenu ulogu u tom filmu i cela karijera je bila zacrtana tom filmom. Uvek sam u njoj videla Keri, gledajući je i u drugim filmovima. To se desilo i onom glumcu koji je igrao ludjaka u Psihu. Čitala sam da je kasnije postao alkoholičar i nikad se nije mogao sabrati da odigra još nešto vredno.
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU Left_bar_bleue20/20SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU Empty
PočaljiNaslov: Re: SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU   SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU I_icon_minitimeČet 30 Okt 2008, 20:04

Meni je bas ona emisija na TV PINKU Ples do snova onako jeste u principu zabavnog karaktera,ali bas me poneke stvari potresu naprimer ona zena koja boluje od raka plese za zivot,koja volja i borba za opstankom to me bas polalo dirne...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU Empty
PočaljiNaslov: Re: SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU   SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
SCENA KOJA MI JE DIRNULA DUSU
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» koja ste zivotinja na osnovu imena

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: FILM POZORISTE UMETNOST-
Skoči na: