Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV?

Ići dole 
+2
doctorr67
Tatko-Pantelija
6 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Empty
PočaljiNaslov: NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV?   NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? I_icon_minitimeNed 18 Maj 2008, 23:34

Da li ste nekad bili na nudistickoj plazi ili bar pozeleli da odete?Treba li kriti svoje telo ili se ponositi njime...
Nazad na vrh Ići dole
Tatko-Pantelija
Prijatelji
Prijatelji
Tatko-Pantelija


Broj poruka : 97
Datum upisa : 02.03.2008

NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Empty
PočaljiNaslov: Re: NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV?   NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? I_icon_minitimePon 19 Maj 2008, 19:47

Bio jednom, QQ
Nece niko da se odusevi sto sam dosao ne sekiraj se.
Dobro me ne izbacise, al me spasli oni viseci matorci. Oni gori od mene pa se uplasili za posledice po njih posle


(salim se naravno)


Bio i otisao bi sa nekim meni dragim, a s kim necu vam reci, hahahahahah
Nazad na vrh Ići dole
Tatko-Pantelija
Prijatelji
Prijatelji
Tatko-Pantelija


Broj poruka : 97
Datum upisa : 02.03.2008

NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Empty
PočaljiNaslov: Re: NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV?   NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? I_icon_minitimePon 19 Maj 2008, 19:55

U principu nisam protiv, samo sto na njima i ma svega i svacega pa nekada su stvari degute. Zamislite debelo , matoro, pa kad prospe celu golu goozo na barsku stolicu uz sank. Ne ide brate nikako.
Kada bi bila samo plaza u pitanju ok, ali ovako QQ
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Empty
PočaljiNaslov: Re: NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV?   NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? I_icon_minitimeUto 20 Maj 2008, 06:55

Nemam ja petlju za nudistu
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
Urednik
Urednik
doctorr67


Broj poruka : 2336
Godina : 57
Location : Singidunum
Datum upisa : 04.03.2008

NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Empty
PočaljiNaslov: Re: NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV?   NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? I_icon_minitimeUto 20 Maj 2008, 07:30

Storm_z ::
Nemam ja petlju za nudistu

hahhhaa a proslog leta samnom si imala:)))
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Empty
PočaljiNaslov: Re: NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV?   NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? I_icon_minitimeUto 20 Maj 2008, 07:35

SM: Ma tebe ne racunam Ke: na tebe sam navikla:KOS:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Left_bar_bleue20/20NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Empty
PočaljiNaslov: Re: NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV?   NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? I_icon_minitimeUto 20 Maj 2008, 14:22

Nisam protiv. Nisam ni za. Nisam bila, a ne bih išla, ne na plažu, ali solo sa svojim dragim, svojevremeno jesam. I to prija. Inače, nema to veze sa petljom, Storm, što znaš. Jednostavno ne želiš. Eto.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Empty
PočaljiNaslov: Re: NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV?   NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? I_icon_minitimeUto 20 Maj 2008, 14:42

Sta bre ne zelim affraid SM: Negde cu ti ispricati kako zaista Embarassed Matora,lajava a Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
komunikativn@
Urednik
Urednik
komunikativn@


Broj poruka : 623
Godina : 51
Location : tamo-vamo-:))
Datum upisa : 16.03.2008

NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Empty
PočaljiNaslov: Re: NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV?   NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? I_icon_minitimeSre 21 Maj 2008, 21:16

ne mogu biti protiv kad i sama rado boravim na njoj.
bilo bi upadljivo da sam jedina nudistkinja medju svim koji su u kupacim,
ovako niko na nikoga ne obraca paznju,jer iskljucivo je plaza za nudiste.
dakle svi smo ohne i nema primjedbi.
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Left_bar_bleue0/0NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Empty
PočaljiNaslov: Re: NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV?   NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? I_icon_minitimeČet 22 Maj 2008, 05:54

"Naturizam je način života u skladu s prirodom u kojem je značajno druženje bez odeće uz razvijanje samopoštovanja, uvažavanja drugih i pažnja prema životnoj sredini."

Ja sam nudista i godinama sam isla na takve plaze "Ada Bojana", "Njivice" ili na udaljena mesta, ostrva gde se covek moze opustiti na takav nacin. Lepota takvog kupanja ili suncanja nije u tome sto skines 10 cm odece koje inace imas na plazi vec u osecaju slobode. Bila sam i sa jednom porodicom na takvoj plazi roditelji sa decom, lepo je videti tu opustenost i prirodnost.
Kibicera uvek ima pa i na zvanicnim nudistickim plazama. U vecinskoj grupi istomisljenika oni se lako primecuju i njima je vise neprijatno nego onim golim. Nudizam nije samo za one sa cvrstim guzama i lepim sisama kako bi oni zeleli vec za sve.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Empty
PočaljiNaslov: Re: NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV?   NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? I_icon_minitimeČet 22 Maj 2008, 12:45

NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? 8231a_0_ISV1aNUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? 198899e_0_KlXywNUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? 193426e_0_6Q0mT Zasto da ne ukoliko mi to zelimo.
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Left_bar_bleue0/0NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Empty
PočaljiNaslov: Re: NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV?   NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? I_icon_minitimeČet 22 Maj 2008, 15:28

NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? 2ah8ar7


Da li sad zenska izgleda "pristojnije" Smile bila bi upadljiva osim sto je vrlo zgodna to istice svoje atribude vrlo nametljivo. Nudista nije jer oni propagiraju prirodnost i ja nisam videla nikog ko se eroticno ponasa na plazi, ljubi se ili ispoljava svoju seksualnost. Ada Bojana je postala modni hit i zadnji put kad sam bila pojavljivale su se zenske u papucicama na stikle po pesku gde je tesko hodati i bos. Bilo je smesno gledati ih kako se muce da odrze nivo fatalnosti medju normarnim ljudima. Mislim da se nece trajno primiti u toj oazi lepe prirode i opustenosti. Smile
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
Urednik
Urednik
doctorr67


Broj poruka : 2336
Godina : 57
Location : Singidunum
Datum upisa : 04.03.2008

NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Empty
PočaljiNaslov: Re: NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV?   NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? I_icon_minitimeČet 22 Maj 2008, 15:36

ajmo cure na nudist bich!

NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Lustig10
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Left_bar_bleue0/0NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Empty
PočaljiNaslov: Re: NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV?   NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? I_icon_minitimeČet 22 Maj 2008, 15:49

Pa necu svaku golotinju oblaciti. Na nudistickoj plazi je strogo zabranjeno slikanje . Prisustvovala sam par puta kad su pokusavali camcima i u potaji praviti neke slike i bili su uvek efikasno spreceni. Oduzeti su im aparati a nekad i sprovedeni u miliciju.

Pa Doco ja cu mozda ici ovog leta. Samo da proverim kako je sada na Adi. Da nisu zavladali voajeri i snobovi. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Empty
PočaljiNaslov: Re: NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV?   NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? I_icon_minitimePet 23 Maj 2008, 00:05

komunikativn@ ::
ne mogu biti protiv kad i sama rado boravim na njoj.
bilo bi upadljivo da sam jedina nudistkinja medju svim koji su u kupacim,
ovako niko na nikoga ne obraca paznju,jer iskljucivo je plaza za nudiste.
dakle svi smo ohne i nema primjedbi.

Ja bih obratjao paznju na tebe Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Empty
PočaljiNaslov: Re: NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV?   NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? I_icon_minitimePet 23 Maj 2008, 00:08

Gea ::
"Naturizam je način života u skladu s prirodom u kojem je značajno druženje bez odeće uz razvijanje samopoštovanja, uvažavanja drugih i pažnja prema životnoj sredini."

Ja sam nudista i godinama sam isla na takve plaze "Ada Bojana", "Njivice" ili na udaljena mesta, ostrva gde se covek moze opustiti na takav nacin. Lepota takvog kupanja ili suncanja nije u tome sto skines 10 cm odece koje inace imas na plazi vec u osecaju slobode. Bila sam i sa jednom porodicom na takvoj plazi roditelji sa decom, lepo je videti tu opustenost i prirodnost.
Kibicera uvek ima pa i na zvanicnim nudistickim plazama. U vecinskoj grupi istomisljenika oni se lako primecuju i njima je vise neprijatno nego onim golim. Nudizam nije samo za one sa cvrstim guzama i lepim sisama kako bi oni zeleli vec za sve.


Osecaj je divan kad ti sise landaraju,a kita skakutje.Pa ko otje da kibicuje neka kibicuje...
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Left_bar_bleue0/0NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Empty
PočaljiNaslov: Re: NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV?   NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? I_icon_minitimePet 23 Maj 2008, 23:27

Pa prvo dan pogledas jedno 100 k..a i 100 x2 (obicno su u paru) s..a i posle uzmes knjigu i citas ili vec radis nesto sto inace radis na plazi. Na Adi je plaza 10 km dugacka i nikad nije guzva. Svako postuje tudji mir i privatnost i svoj suncobran, lezaljku parkira na pristojnoj udaljenosti. Ovo govorim ne da reklamiram nudisticku plazu ili nudizam vec branim jedno razmisljanje, stav da golo telo nije sramno i da taj vid povratka prirodi je lep, prijatan.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? Empty
PočaljiNaslov: Re: NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV?   NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV? I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
NUDISTICKA PLAZA-ZA ILI PROTIV?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: MODA-
Skoči na: