Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Osijek

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Osijek Empty
PočaljiNaslov: Osijek   Osijek I_icon_minitimePon 31 Mar 2008, 15:28

Grad mog rodjenja....Moj Osijek, moja Slavonija
Osijek 2evu6fk
Osijek Vzefd3
Osijek W7ha10
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Osijek Empty
PočaljiNaslov: Re: Osijek   Osijek I_icon_minitimePon 31 Mar 2008, 15:38

Gledala sam slike SPEEED i mislim da je divan grad Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Osijek Empty
PočaljiNaslov: Re: Osijek   Osijek I_icon_minitimePon 31 Mar 2008, 15:44

Najlepsi na svetu, volim ga mnogo.
Sve najlepse stvari u zivotu desile su mi se tamo, divno detinjstvo, odrastanje, skolski dani....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Osijek Empty
PočaljiNaslov: Re: Osijek   Osijek I_icon_minitimePon 31 Mar 2008, 17:31

Psttttttttttt,ti.Ne diraj uspomene :evil:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Osijek Empty
PočaljiNaslov: Re: Osijek   Osijek I_icon_minitimeUto 01 Apr 2008, 16:52

Odje bilo vatreno krstenje...el ti se dopada priroda?
Osijek V6rhac
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Osijek Left_bar_bleue20/20Osijek Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Osijek Empty
PočaljiNaslov: Re: Osijek   Osijek I_icon_minitimeUto 01 Apr 2008, 17:55

Izvinjavam se samo sam se nasalio,a shto se tice prirode lepa je kao i svaka priroda,oprosti josh jednom ako te moj komentar povredio...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Osijek Empty
PočaljiNaslov: Re: Osijek   Osijek I_icon_minitimeUto 01 Apr 2008, 20:59

SJaj ::
Izvinjavam se samo sam se nasalio,a shto se tice prirode lepa je kao i svaka priroda,oprosti josh jednom ako te moj komentar povredio...
Nije me povredio komentar, zasto si brisao post, sad ovo nema smisla No
I nije svaka priroda ista, ovo je bosna ponosna, odavde poticu moji koreni i volim je isto kao i moju ravnicu ko
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Osijek Left_bar_bleue20/20Osijek Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Osijek Empty
PočaljiNaslov: Re: Osijek   Osijek I_icon_minitimeUto 01 Apr 2008, 21:37

Nikada nisam bila u Osjeku, ali izgleda prelepo. Kao i ovo ''čarobno mestašce'' sa plavim pogledom u nebo. Iz ovakve lepote moraju nastati divne uspomene i ljudi. Uživaj Ljikico, lepe uspomene čuvaj, nikad se ne zna za šta je dobro to što se dešavalo i šta lepo može da se desi... :AA:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Osijek Empty
PočaljiNaslov: Re: Osijek   Osijek I_icon_minitimeUto 01 Apr 2008, 21:58

KS:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Osijek Left_bar_bleue20/20Osijek Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Osijek Empty
PočaljiNaslov: Re: Osijek   Osijek I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 04:57

Ljiljana molim te daj nam slike sto si ti slikala... Ne vec znane razglednice. I nije bas nesto Osijek... Uvek je lepsi bio Vukovar.
Nisam probao stavito slike mog pospanog Suhopolja. to malo mesto je lepse od oseka. A vise mi nije ni bitno... HeHeHe.
Osijek lep . kao i svaki grad.
Mnogo vajde os Osijeka sad...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Osijek Empty
PočaljiNaslov: Re: Osijek   Osijek I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 08:00

neven ::
Ljiljana molim te daj nam slike sto si ti slikala... Ne vec znane razglednice. I nije bas nesto Osijek... Uvek je lepsi bio Vukovar.
Nisam probao stavito slike mog pospanog Suhopolja. to malo mesto je lepse od oseka. A vise mi nije ni bitno... HeHeHe.
Osijek lep . kao i svaki grad.
Mnogo vajde os Osijeka sad...
Nevene ti se opet zakacio za mene, a?
Isto kao kad bi ja rekla da je moja kcerka ljepsa od tvoje....bzvz.
Napisala sam da je Osijek grad mog rodjenja, mog djetinjstva, moje mladosti, za njega me vezu mnoge lijepe uspomene i uvijek ce biti grad koji je meni najdrazi, najljepsi, uvijek u mom srcu i mojoj dushi.
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Osijek Left_bar_bleue20/20Osijek Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Osijek Empty
PočaljiNaslov: Re: Osijek   Osijek I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 03:43

ljiljana ::
neven ::
Ljiljana molim te daj nam slike sto si ti slikala... Ne vec znane razglednice. I nije bas nesto Osijek... Uvek je lepsi bio Vukovar.
Nisam probao stavito slike mog pospanog Suhopolja. to malo mesto je lepse od oseka. A vise mi nije ni bitno... HeHeHe.
Osijek lep . kao i svaki grad.
Mnogo vajde os Osijeka sad...
Nevene ti se opet zakacio za mene, a?
Isto kao kad bi ja rekla da je moja kcerka ljepsa od tvoje....bzvz.
Napisala sam da je Osijek grad mog rodjenja, mog djetinjstva, moje mladosti, za njega me vezu mnoge lijepe uspomene i uvijek ce biti grad koji je meni najdrazi, najljepsi, uvijek u mom srcu i mojoj dushi.
Osijek i jeste ljep i ja jesam malo ljubomoran, malo vise. Boli me nesto, ona neka tuga moja, koju ubijam, besom mojih recii. Bit ce ti najbolje da me ljiljana otkacis. I tako samo potrosan. Ne znam zasto osecam da bas ti diras moju suzu, kao gesnica kad satire veliku ljubav. Ne mogu da isplivam iz vira, svojih nemira, ni da ukrotim valove osecaja... Dali si ti Raj ili covekov Pakao... E, Ljilljana, cvete ljepote i bola.
:nev:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Osijek Empty
PočaljiNaslov: Re: Osijek   Osijek I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 10:32

neven ::
ljiljana ::
neven ::
Ljiljana molim te daj nam slike sto si ti slikala... Ne vec znane razglednice. I nije bas nesto Osijek... Uvek je lepsi bio Vukovar.
Nisam probao stavito slike mog pospanog Suhopolja. to malo mesto je lepse od oseka. A vise mi nije ni bitno... HeHeHe.
Osijek lep . kao i svaki grad.
Mnogo vajde os Osijeka sad...
Nevene ti se opet zakacio za mene, a?
Isto kao kad bi ja rekla da je moja kcerka ljepsa od tvoje....bzvz.
Napisala sam da je Osijek grad mog rodjenja, mog djetinjstva, moje mladosti, za njega me vezu mnoge lijepe uspomene i uvijek ce biti grad koji je meni najdrazi, najljepsi, uvijek u mom srcu i mojoj dushi.
Osijek i jeste ljep i ja jesam malo ljubomoran, malo vise. Boli me nesto, ona neka tuga moja, koju ubijam, besom mojih recii. Bit ce ti najbolje da me ljiljana otkacis. I tako samo potrosan. Ne znam zasto osecam da bas ti diras moju suzu, kao gesnica kad satire veliku ljubav. Ne mogu da isplivam iz vira, svojih nemira, ni da ukrotim valove osecaja... Dali si ti Raj ili covekov Pakao... E, Ljilljana, cvete ljepote i bola.
:nev:
Isplivaces Nevene, isplivaces, a ja te nisam ni uvukla u taj tvoj vir niti sam te zakacila pa da te mogu otkaciti.
Pre ce biti da sam pakao. :twisted: :Vest:
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Osijek Left_bar_bleue20/20Osijek Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Osijek Empty
PočaljiNaslov: SMEDEREVSKA PALANKA   Osijek I_icon_minitimeNed 10 Avg 2008, 11:05

Osijek Pal[list][*]

Smewstena na dve reke:Jasenica i Kubrusnica,raspolaze sa opstinom 60 000 stanovnika.Obiluje prirodnim lepotama,jezerom,mineralnom vodom....koju je korumpirana vlast uspela da proda beckim konjusharima,preorijentisana je u propali zanatski grad gde je nekada u cuvenoj :GOsa fabrici radilo 7000 radnika a sada manje 4000 umesto u turisticki ...koji bi sa banjom i obliznjim lepotama,doneo preporod ovom gradu,obzirom da je u blizini i auto put.
Ja sam rodjena Beogradjanka i Novosadjanka po ocu,svoj grad volim i zelim da mladim narastajima donese preporod i mlade porodice bolje zive.Siromasan platezno,sa losim putevima i ocvalom lepotom,davnih dana....kada su parkovi bili u cvecu aomladina imala gde da plese i zabavlja,josh uvek u sebi ima duhovnu lepotu dobrih ljudi koji cene umetnost,dobre horove i dobre lokalne skole,poznate po odlicnim rezultatima.
Toliko.....od mene,dragi gledaoci.
Sutra najavljuju pljuskove,ponesite kishobraneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.mah,mah
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Osijek Empty
PočaljiNaslov: Re: Osijek   Osijek I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Osijek
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: Moj Grad i rodno mesto-
Skoči na: