Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Yugonostalgija

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Yugonostalgija Empty
PočaljiNaslov: Yugonostalgija   Yugonostalgija I_icon_minitimePon 31 Mar 2008, 13:59

Svrljajuci po raznim forumima naletela sam i na ovu temu...
Osećate li jugonostalgiju?

Nedostaje li vam nešto iz perioda postojanja SFRJ?

Navedite ono što vam nedostaje ali i ono zbog čega se radujete što je više nema ...

ZA i PROTIV Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Yugonostalgija Left_bar_bleue20/20Yugonostalgija Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Yugonostalgija Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugonostalgija   Yugonostalgija I_icon_minitimePon 31 Mar 2008, 14:28

Nedostaje mi Drug TITO........Druze TITO perje nashe opet gazda konja jashe,a siroma kozu ima i ona mu se oduzima...
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Yugonostalgija Left_bar_bleue20/20Yugonostalgija Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Yugonostalgija Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugonostalgija   Yugonostalgija I_icon_minitimePon 31 Mar 2008, 15:13

Jesam, ali ne baš uvek. To registrujem kad čujem neku staru pesmu što se vrtela, kad se obradujem nekom lepom uspehu neke od bivših republika, kupim nešto njihovo, posebno kad popričam sa ''običnim svetom'', po potrebi da švrljam po njihovim TV... po starim dobrim vremenima, putovanjima i brojnim svojim drugarima...I nemam utisak da je ikom suštinski bolje nego što je bilo, ili zajednički moglo da bude. Istina je da mnogo nisam znala niti sad znam, čak i ne želim. Zašto je dobro što nema SFRJ, pa ima toga, a kad je već bilo, trebalo je biti mnogo ranije i mnogo drugačije... (lako je biti general posle bitke valjda).
A kad nisam nostalgična, e o tome ne bih. Još je rano, sveže i bolno. Eto
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Yugonostalgija Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugonostalgija   Yugonostalgija I_icon_minitimePon 31 Mar 2008, 18:24

Ovde sam vec napisala u nekom od postova i na Danubius,da sam Jugonostalgicar.Nije me briga da li to kome smeta,ja sam bila i Titov pionir i omladinac,zavrsila Republicku politicku skolu-Komunista,nosila stafetu sa ponosom...Mozda je to sve sada smesno ali u to vreme moralo se zasluziti.Kada je TITO umro plakala sam kao da je rod rodjeni.Nekad pomislim da smo znali sta ce biti trebalo je vise suza...#ludi_pansion je za mene uvek bio Jugoslavija,svi na okupu kao nekada.Znam da ce biti polemika ali ovo sam samo ja-mala,nebitna,ko mene sta pita jocolor
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Yugonostalgija Left_bar_bleue20/20Yugonostalgija Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Yugonostalgija Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugonostalgija   Yugonostalgija I_icon_minitimePon 31 Mar 2008, 18:41

Storm_z ::
Ovde sam vec napisala u nekom od postova i na Danubius,da sam Jugonostalgicar.Nije me briga da li to kome smeta,ja sam bila i Titov pionir i omladinac,zavrsila Republicku politicku skolu-Komunista,nosila stafetu sa ponosom...Mozda je to sve sada smesno ali u to vreme moralo se zasluziti.Kada je TITO umro plakala sam kao da je rod rodjeni.Nekad pomislim da smo znali sta ce biti trebalo je vise suza...#ludi_pansion je za mene uvek bio Jugoslavija,svi na okupu kao nekada.Znam da ce biti polemika ali ovo sam samo ja-mala,nebitna,ko mene sta pita jocolor
E da je zif drug TITO mozda bi bio pocasni gost tog pansiona BR:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Yugonostalgija Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugonostalgija   Yugonostalgija I_icon_minitimePon 31 Mar 2008, 19:25

Storm_z ::
Ovde sam vec napisala u nekom od postova i na Danubius,da sam Jugonostalgicar.Nije me briga da li to kome smeta,ja sam bila i Titov pionir i omladinac,zavrsila Republicku politicku skolu-Komunista,nosila stafetu sa ponosom...Mozda je to sve sada smesno ali u to vreme moralo se zasluziti.Kada je TITO umro plakala sam kao da je rod rodjeni.Nekad pomislim da smo znali sta ce biti trebalo je vise suza...#ludi_pansion je za mene uvek bio Jugoslavija,svi na okupu kao nekada.Znam da ce biti polemika ali ovo sam samo ja-mala,nebitna,ko mene sta pita jocolor
:BRA: u potpunosti se slazem sa tobom
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Yugonostalgija Left_bar_bleue20/20Yugonostalgija Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Yugonostalgija Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugonostalgija   Yugonostalgija I_icon_minitimeUto 01 Apr 2008, 06:46

Storm_z ::
Ovde sam vec napisala u nekom od postova i na Danubius,da sam Jugonostalgicar.Nije me briga da li to kome smeta,ja sam bila i Titov pionir i omladinac,zavrsila Republicku politicku skolu-Komunista,nosila stafetu sa ponosom...Mozda je to sve sada smesno ali u to vreme moralo se zasluziti.Kada je TITO umro plakala sam kao da je rod rodjeni.Nekad pomislim da smo znali sta ce biti trebalo je vise suza...#ludi_pansion je za mene uvek bio Jugoslavija,svi na okupu kao nekada.Znam da ce biti polemika ali ovo sam samo ja-mala,nebitna,ko mene sta pita jocolor
Neven te voli.... Habra si... Bravo gospodjice Storm-z. iako islim da je postava "Bezveze"
Iznenadila bi se sa kojim sam ljudima bio drug. danas se srame sto su razbili YU.
Volim je i danas, o njoj rado pricam i Yugonostalgicar sam...(I nikad, ne veruj hrvatima, ni u "ludom pansionu")
Nemam nista protiv njih, jednostavno im vise ne verujem.
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Yugonostalgija Left_bar_bleue20/20Yugonostalgija Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Yugonostalgija Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugonostalgija   Yugonostalgija I_icon_minitimeUto 01 Apr 2008, 13:35

Jooj nevene opet se nabacujesh zenam ubice te Zeljka e kuku meni.... Ke: Ke: Ke: Ke:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Yugonostalgija Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugonostalgija   Yugonostalgija I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Yugonostalgija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: Mesto za opustanje.... :: BUVLJAK~SVASTARA-
Skoči na: