Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Jeste li agresivna osoba....

Ići dole 
+5
Sumadijacafee
neven
gorskooko
Crna_ovca_chata
komunikativn@
9 posters
AutorPoruka
komunikativn@
Urednik
Urednik
komunikativn@


Broj poruka : 623
Godina : 51
Location : tamo-vamo-:))
Datum upisa : 16.03.2008

Jeste li agresivna osoba.... Empty
PočaljiNaslov: Jeste li agresivna osoba....   Jeste li agresivna osoba.... I_icon_minitimeNed 16 Mar 2008, 14:14

ako jeste, kad vam dodje ta zuta minuta i zasto ???
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Jeste li agresivna osoba.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li agresivna osoba....   Jeste li agresivna osoba.... I_icon_minitimeNed 16 Mar 2008, 14:21

Bas treba nesto debelo da se desi da bi mi dosla ta zuta minuta.Nekako sam sa godinama naucio da kontrolisem agresivnost.Mislim da to nikom dobro ne moze doneti,jer agresivnost radja agresivnost.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Jeste li agresivna osoba.... Left_bar_bleue20/20Jeste li agresivna osoba.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Jeste li agresivna osoba.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li agresivna osoba....   Jeste li agresivna osoba.... I_icon_minitimeNed 16 Mar 2008, 15:05

Nije da mi je crta, ali desi se minuta žuta Smile Agresivna, ma jok! Pre amortizer možda Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Jeste li agresivna osoba.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li agresivna osoba....   Jeste li agresivna osoba.... I_icon_minitimeNed 16 Mar 2008, 15:13

Kako se menjamo sa godinama i iskustvom...Nekad sam varnicila za sitnice sada mi je agresivnost minimalna.Samo da mi niko ne dira decu e tad je zlo :suspect:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Jeste li agresivna osoba.... Left_bar_bleue20/20Jeste li agresivna osoba.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Jeste li agresivna osoba.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li agresivna osoba....   Jeste li agresivna osoba.... I_icon_minitimeNed 16 Mar 2008, 15:44

Hej.hej,hej. Tako mi očiji. Nisam
Decu nikad udario.
Ponekad ženu po guzi_
HaHaHa...HeHeHe...
Ko će ovde napisat da je agrsivan...
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Jeste li agresivna osoba.... Left_bar_bleue20/20Jeste li agresivna osoba.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Jeste li agresivna osoba.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li agresivna osoba....   Jeste li agresivna osoba.... I_icon_minitimeNed 16 Mar 2008, 16:00

Ma da kako da ne..svi smo fini dobri,smireni...ja sam bas smiren ali kad mi dodje zuta minuta pogotovu u firmi,da mogu pobegao bih sam od sebe,ili neke situacije kada sve probas da zavesis neki posao sve das od sebe ono nece pa nece a provedes citav dan oko toga..e onda bi ujedao :BG: DG: :JG: :CG: :klap: Ke: Ke:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Jeste li agresivna osoba.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li agresivna osoba....   Jeste li agresivna osoba.... I_icon_minitimeNed 16 Mar 2008, 16:25

Auuu, nisam agresivna sem kad su deca u pitanju, za njih :BG: :JG: bez razmisljanja
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
Urednik
Urednik
doctorr67


Broj poruka : 2336
Godina : 57
Location : Singidunum
Datum upisa : 04.03.2008

Jeste li agresivna osoba.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li agresivna osoba....   Jeste li agresivna osoba.... I_icon_minitimePon 17 Mar 2008, 23:12

ne ne nisam........ali ujedam kad me neko iznervira:))))))))))
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Jeste li agresivna osoba.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li agresivna osoba....   Jeste li agresivna osoba.... I_icon_minitimePon 24 Mar 2008, 20:05

Penim al cutim.Agresivnost ostavljam u cosak.
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Jeste li agresivna osoba.... Left_bar_bleue0/0Jeste li agresivna osoba.... Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Jeste li agresivna osoba.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li agresivna osoba....   Jeste li agresivna osoba.... I_icon_minitimePon 24 Mar 2008, 21:16

Nisam ali mi je zao sto nekad nereagujem tako.
Uvek imam onu zadrsku od par sekundi koja me spreci da planem.
Mozda i nisam imala pravog razloga bas da budem agresivna.
Uglavnom postajem tvrdoglava i verbalno isterujem svoj stav.
Pa posto cesto to radim valjda nema potrebe za agresivnoscu.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Jeste li agresivna osoba.... Left_bar_bleue20/20Jeste li agresivna osoba.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Jeste li agresivna osoba.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li agresivna osoba....   Jeste li agresivna osoba.... I_icon_minitimeČet 27 Mar 2008, 15:21

Od tog verbalnog isterivanja stava sam odustala. Jedva, jer sam po prirodi brza.
Radije ostavim da tudji visi u vazduhu. Pomaže.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Jeste li agresivna osoba.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li agresivna osoba....   Jeste li agresivna osoba.... I_icon_minitimePet 28 Mar 2008, 01:58

Agresivnost je ono tuci,udarati?A sta ako vristim pa me cuje komsiluk?Sramota,vec su veliki da ih bijem ali ponekad imam inspiracije,samo povucem ruku sebi i dreknem.Znam kako sam i sa kojom mukom ih donela na sveta a tek odrastanje...Nek su zivi i zdravi.(pisem o deci jer za ostale me bashh...)
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Jeste li agresivna osoba.... Left_bar_bleue20/20Jeste li agresivna osoba.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Jeste li agresivna osoba.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li agresivna osoba....   Jeste li agresivna osoba.... I_icon_minitimeSub 29 Mar 2008, 23:02

Retki su kojim se isto ne dešava. E, pa damo, samo da znaš - ni okrenuti se nećeš, a ptići odlete. I treba da je tako, ali tad mnogo, mnogo nedostaju. I onda ti bude žao za svaku sitnicu. Da, neka su svi naši andjeli živi, zdravi, ispunjeni, potvrdjeni, srećni... sa svima drugim je lakše Smile))
Nazad na vrh Ići dole
Lora
Urednik
Urednik
Lora


Broj poruka : 349
Godina : 59
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

Jeste li agresivna osoba.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li agresivna osoba....   Jeste li agresivna osoba.... I_icon_minitimeNed 30 Mar 2008, 06:42

Nisam agresivna, vrlo retko mi se desi da gubim kontrolu. Znam šta me izaziva i trudim se da se sklonim, na vreme...
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Jeste li agresivna osoba.... Left_bar_bleue20/20Jeste li agresivna osoba.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Jeste li agresivna osoba.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li agresivna osoba....   Jeste li agresivna osoba.... I_icon_minitimeNed 30 Mar 2008, 07:39

Svašta mogu da razumem. Mislim da ne bih mogla da živim sa agresivnim muškarcem. Retko me šta pomiče kao agresija nad nemoćnijim. Ako je to uopšte agresija.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Jeste li agresivna osoba.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li agresivna osoba....   Jeste li agresivna osoba.... I_icon_minitimeUto 15 Apr 2008, 16:14

Jesam li agresivna?Kratak pregled danasnjih desavanja :twisted:
Zavrsila ja prepodnevne obaveze i taman sela da se druzim sa mojim Sumadincima-graja na terasi.Izadjem ja-moj sin sa "samo"7-8 drugova.Posedali momci hoce kafu-nece,hoce sok-nece.Hoce pivo :twisted: Ok,po casica mozeee.Ja se vracam u sobu i moj sin nonsalantno,onako u prolazu kaze da je dobio 2 iz "poslovni paketi" affraid Decko koji sa 15.god poznaje kompjuter kao svoj dzep,kojem svaki program bude zez cist...-Da vristim nemogu,cuce ostali.-Da bijem,matoro,sramota.Jednog momenta da sam saznala 1 iz matematike,desilo se;1 iz srpskog,popravice ali strucni predmet affraid Nekako se ja primirih,okretoh se mojim Sumadincima No E.hoces sad!Kao naruceno:puce server,nesta struje!Sve se to sredi za 1-2min.Ja ukljucujem racunar ADSL,NEMA NIGDE,kao da je obrisan.Kuku,leleeeeeee.Upadose moji informaticari za tren resi se problem ali...za 2 cemo tek pricati :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Jeste li agresivna osoba.... Left_bar_bleue20/20Jeste li agresivna osoba.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Jeste li agresivna osoba.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li agresivna osoba....   Jeste li agresivna osoba.... I_icon_minitimeUto 15 Apr 2008, 18:33

Pokusavam da spasim "nevena". Bio je dosta agresivan, pao je sa balkona i razbio se.
Hoce li mu biti leka, poazat ce vreme.
-"Onoga koji hoce sudbina ga vodi, onoga koji nece sudbina ga vuce"-
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Jeste li agresivna osoba.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li agresivna osoba....   Jeste li agresivna osoba.... I_icon_minitimeUto 15 Apr 2008, 19:04

Pobedila sam agresivnost po ko zna koji put.Sela sam sa sinom,dogovor je pao-ocena se popravlja vec sutra Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
K-6_Predator_
Prijatelji
Prijatelji
K-6_Predator_


Broj poruka : 155
Datum upisa : 03.05.2008

Jeste li agresivna osoba.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li agresivna osoba....   Jeste li agresivna osoba.... I_icon_minitimeUto 13 Maj 2008, 20:58

K-6_Predator_


Poslednji izmenio K-6_Predator_ dana Uto 10 Jun 2008, 12:57, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Jeste li agresivna osoba.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li agresivna osoba....   Jeste li agresivna osoba.... I_icon_minitimeUto 13 Maj 2008, 21:14

SM: aj se ljubimo Ke: Ke: Ke:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Jeste li agresivna osoba.... Left_bar_bleue20/20Jeste li agresivna osoba.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Jeste li agresivna osoba.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li agresivna osoba....   Jeste li agresivna osoba.... I_icon_minitimePon 04 Avg 2008, 11:07

Zaista covek nikad ne upozna sebe do kraja. Danas sam bila - imala sam zelju da onako muski DG: jedno tandrljalo, eh, sreca sto je ocigledno jaci lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jeste li agresivna osoba.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li agresivna osoba....   Jeste li agresivna osoba.... I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Jeste li agresivna osoba....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: Mesto za opustanje.... :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: