Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 svaka zena bi trebalo da ima

Ići dole 
+4
Gea
SNEZA_
gorskooko
zutaruzasadunava
8 posters
AutorPoruka
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
svaka zena bi trebalo da ima Left_bar_bleue20/20svaka zena bi trebalo da ima Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimeSub 22 Dec 2007, 13:59

Staru ljubav na koju moze pomisliti da joj se moze vratiti Image

Jednu koja je podseca kako je daleko stigla Image

Dovoljno novca da moze da se iseli ili iznajmi stan, cak i ako joj to ne treba Cool

Nesto savrseno za obuci ako je sef ili udvarac pozovu na sastanak;

Mladost za koju ce biti zadovoljna da je ostavi za sobom; ImageImage

Dovoljno socnu proslost o kojoj moze da prica u svojoj starosti Wink

Shvatanje da ce jednog dana ostariti i malo novca
ostavljenog na strani;

Komplet srafcigera, bezicnu busilicu i prsluk od crne cipke

Jednog prijatelja koji ce je zasmejavati i jednog koji ce joj
dozvoliti da place ImageImage

Dobar komad namestaja koji niko pre nje nije imao;

Komplet od 8 tanjira, casa na nozicama i recept za obrok
zahvaljujuci kojem ce se njeni gosti osecati pocasceni; Image

Zivotnu pricu po kojoj nije snimljen film;

Osecaj da sama kontrolise svoju sudbinu . :star: SU:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
svaka zena bi trebalo da ima Left_bar_bleue20/20svaka zena bi trebalo da ima Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimeNed 23 Dec 2007, 09:37

Toooooo ukrasu daa: BR:
Samo, menjam komad namestaja za jedan golem san, pritreba ponekad :santa: kiss:
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimeSre 06 Feb 2008, 11:18

Samoposhtovanje, samokritichnost, samodisciplinu i naravno veru u Boga i veru u sebe. daa: hVa:
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
svaka zena bi trebalo da ima Left_bar_bleue20/20svaka zena bi trebalo da ima Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimeNed 10 Feb 2008, 22:00

Zivotnu pricu po kojoj nije snimljen film;
CM:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
svaka zena bi trebalo da ima Left_bar_bleue20/20svaka zena bi trebalo da ima Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimePet 15 Feb 2008, 10:27

zutaruzasadunava ::
Zivotnu pricu po kojoj nije snimljen film;
CM:
Možda i može neki francuski, stvaran, životan, lep i lak ... cherry
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
svaka zena bi trebalo da ima Left_bar_bleue20/20svaka zena bi trebalo da ima Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimePet 04 Apr 2008, 08:16

Ne samo intelektualni već i emotivni osećaj da je jedinstvena
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
svaka zena bi trebalo da ima Left_bar_bleue0/0svaka zena bi trebalo da ima Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimeSub 05 Apr 2008, 15:09

Srafcigere sam skoro nabavila Smile
a "pricu po kojoj nije snimljen film", jos pravim.
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
svaka zena bi trebalo da ima Left_bar_bleue20/20svaka zena bi trebalo da ima Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimeSub 05 Apr 2008, 15:18

Gea ::
Srafcigere sam skoro nabavila Smile
a "pricu po kojoj nije snimljen film", jos pravim.
Znaci ti si moja koleginica...shravcigere i to.. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
svaka zena bi trebalo da ima Left_bar_bleue0/0svaka zena bi trebalo da ima Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimeNed 06 Apr 2008, 18:21

Sjaj, evo moje price o nabavci nekih alata i srafciegera, normalno Very Happy .
Nikad se nisam bavila, cak ni razmisljala o popravkama po kuci. Kad odlucis da budes sam neke stvari se prosto podrazumevaju. Proradi mi inat kad se nadjem u u tako glupoj situaciji i shvatim da nesto neznam i da sa samim tim zavisna od pomoci. Normalno, zovem ja mastore ali neke stvari sam morala da savladam.
Desi mi se predprosle zime da mi crkne osigurac i to onaj glavni u sred noci. Grejem sa na TA-peci i shvatim da to moram da popravljam. Sa strujom sam imala kontakt samo kad sam menjala sijalice. Nisam znala ni koji mi je strujomer i kako se proverava koji radi, a koji ne. Nisam imala ni glinericu. Sutra odem u elektro radnju i opisno coveku objasnim da mi treba glavni osigurac. posto nisam znala kakav kupila sam od svega po dva i glinericu. Kako je prodavac bio zbunjen je posebna prica. Dok sam dosla kuci pao je mrak. Kutija sa satovima mi je u hodniku sa svetlom koji se gasi na 60 sekundi. Trebalo je pronaci koje je moje brojilo. Taman fokusiram nesto, svetlo se ugasi. Ijako sam bila nauruzana strpljenjem, pocela sam da se nerviram. Otvorim vrata sanducica, iscitavam i selekcijom pokusavam da dodjem do mog, ugasi se svetlo. Kako, nezma, pocetnicom srecom otkrijem ja to brojilo i svoje osigurace. kako prepoznati koji treba zameniti.Gde bockati glinericu. Tu sam morala jos 10 puta da ponavljam svetlo, vrata, brojilo. Neznam kako je Tesla bio srecan kad je pustio svoje turbine ali ja sam bila tako ponosna na sebe kad sam pustila tu fazu da sam kao pobdnik hodala danima.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimePon 14 Apr 2008, 00:56

KAKO KORISNO UPOTREBITI ZENU

(za one koji bi spojili ugodno s korisnim)

Lepo je imati zenu. Ne morate brinuti o ishrani, nedostajucim dugmadima, neispeglanim kosuljama, prasinom u stanu... ali, nesto tu nedostaje... jedna mala sitnica koja bi coveku zivot ucinila daleko ugodnijim... lepo je ne brinuti se o svim tim stvarima, ali zasto dovraga, ne bismo na neki nacin zenu mogli upotrebiti u svakodnevnom radu s racunarom?
Postoji mnogo nacina da zenu upotrebite u korisnom radu s racunanarom - i to vecinu njenih delova. Podjimo redom:

Glava - glava je nazalost gotovo potpuno neupotrebljiv deo zeninog tela: okrugla je, kotrlja se po stolu, i prevelika je da biste je koristili kao kuglicu za misa. Obrasla je dlakama i kvrgava, pa nije dobra niti da zaigrate kosarku s drustvom za vreme skidanja QWK paketa s BUG BBS-a. Jedna potpuno neprakticna stvar. No, na pocetku sam rekao da je to GOTOVO neupotrebljiv deo zenina tela; naime, jako retko, ali ipak, poneka zena u glavi ima dovoljnu kolicinu inteligencije, da joj bez straha od posledica mozete prepustiti neke jednostavnije operacije na vasem racunaru - ukljucivanje istog, na primer. Ali cuvajte se! Nikad niste sigurni da ce zena pravilno shvatiti redoslijed operacija, pa se moze dogoditi da ukljuci samo monitor, i onda stane u praznom hodu cekajuci da se na ekranu pojave slova.

Trup - zenin trup moze se iskoristiti na vrlo mnogo nacina. Lično, koristim ga kao jedinstven, udoban naslonjac, s mekim drzacima s obe strane, koji vas sprecavaju da odmicete pogled s monitora.
Ako vam je fotelja ili stolica dovoljno udobna, zenu mozete koristiti kao udoban jastucic za noge.
Ako vam pisac pravi previse vibracija, stavite ga na zenu: njen meki trup ublazit ce vibracije 27.945%, a time i buku. Nazalost, kao podloga za misa, zena je potpuno neupotrebljiva - osim sto je preobla, pri pogledu na misa uspaniceno ce skociti kroz prozor, pa cete morati provesti nekoliko neugodnih sati strugajuci ostatkepred zgradom.

Noge - nikakva korist. Imaju zglobove, pa ih ne mozete koristiti niti kao noge od stola. Ali dobre su da njima lupate po monitoru kad vas asm program ne proradi iz (sto- i-)prve. Ako vasa zena ima zgodne noge, mozete ih iskoristiti kao taktiku zbunjivanja protivnika dok s prijateljem igrate sah. Kad vam lose krene, jednostavno mu ih bacite u krilo, i dok vas prijatelj s vriskom bude bacao noge sto dalje od sebe, vi pritisnite tipku reset i slazite da je doslo do pada napona.

Stopala - stopala su izvanredan medij za ciscenje disketnih jedinica. Oblikom vise - manje odgovaraju, te ih lako mozete natopiti sredstvom za ciscenje, gurnuti u vrata disketne jedinice i ocistiti glave. Ovo ne vredi ako zivite na selu, sa zenom koja radi celi dan u polju. UPOZORENJE!
Koristite li takva stopala, moze vam se dogoditi da unistite disketnu jedinicu jakim korozivnim delovanjem znoja s stopala!

Prsti - prsti su takode izvanrednan medij za ciscenje: zenski prsti su tanji i spretniji od muskih; a zatim, zar biste zaista gurali svoje prste u ispravljac, tamo je tako prljavo, da ne govorimo o mogucnosti da vas ubije struja. Terajte zenu da neguje nokte. Dugi i njegovani nokti izvrstan su pribor za ciscenje uticnica na maticnoj ploci. Zatim, nokti su vrstan provodnik topline, mozete ih koristiti za hladenje SMD elemenata prilikom lemljenja istih. Smrad noktiju i spaljenog mesa zanemarite.

Na tipkanje pomocu zenskih prstiju zaboravite - tako dugi nokti nisu u stanju raditi tako fini posao. Eventualno, mogu vam posluziti za vadenje prljavstine i dreka koji se skupio izmedu tipki (recite, kad ste zadnji put ocistili tastaruru?)...

Ruke - najmocnije orude na zeninom telu. Upravo je neverovatno kako je evolucija dovela do savrsene geometrije i genijalne upotrebljivosti zeninih ruku - kao drzaca za vase pivo. Uopte, osim piva, zenine ruke mozete iskoristiti kao hranilicu; dok vi kucate novi program, zena vam marljivo stavlja zalogaje hrane u usta, tako da ne morate prekidati rad radi svakojakih gluposti. Primecujete li veliku slicnost robotskih ruku i zenskih ruku? Vidite - toliko su dobre, da su ih cak i konstruktori poceli plagirati. Ipak, izmedu srednje upotrebljive robotske i prilicno pokretne zenske ruke, birajte pazljivo: robotska ruka je sigurno jaca, a osim toga zenina ruka ne mora uvek biti vodena dobrim algoritmom.

Uopšteno: Zena je, kao sto smo videli, upotrebljiva na mnogo odgovarajucih nacina. Ponasa se poput sklopivog stola-ormara-kreveta. Hranilica, drzac za pisac, univerzalni alat za ciscenje, sredstvo za zabavu...
Mnogo je nacina da jedna obicna zena bude korisno upotrijebljena.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimeČet 17 Apr 2008, 00:33

Kako se zaljubiti, a ne i izgubiti

Kako da napusti posao, raskine s ljubavnikom i suprotstavi se
prijatelju, a da ne unisti prijateljstvo;

Kada da se trudi jace, a kada da ode

Kako da se dobro provede na zabavi na koju nikad sama ne bi
odlucila da ode

Kako da trazi ono sto zeli na nacin na koji ce to napre dobiti;

Da ne moze promeniti duzinu listova, sirinu bedara ili
prirodu svojih roditelja;

Da njeno detinjstvo nije bilo savrseno... ali je zavrseno;

Sta treba i sta ne treba raditi za ljubav

Kako da zivi sama... cak i ako joj se to ne svidja

Kome moze verovati, kome ne moze i zasto to ne treba da primi licno;

Sta moze i sta ne moze postici u jednom danu, jednom mesecu i jednoj godini
svaka zena bi trebalo da ima S03510
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
svaka zena bi trebalo da ima Left_bar_bleue20/20svaka zena bi trebalo da ima Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimePet 18 Apr 2008, 05:59

Lepšu prijateljicu ;)
Nazad na vrh Ići dole
sonia
Prijatelji
Prijatelji
sonia


Broj poruka : 415
Godina : 50
Datum upisa : 25.04.2008

svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimeUto 29 Apr 2008, 17:12

svaka zena bi trebalo da ima Spavan10


nekog da joj kaze laku noc...i da je zagrli ........ ruk
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimeSre 30 Apr 2008, 00:13

Pet prijateljica koje svaka žena mora da ima. A imate li ih i vi?

Popravljač raspoloženja. Omiljena reč ove žene je - da. Možete da joj kažete da ćete napustiti dobro plaćen posao zbog posla o kom ste oduvek sanjali, ali koji će vam drastično smanjiti budžet, a ona će bez razmišljanja reći: "Samo napred!" Zar vam nije potreban neko ko će uvek uočiti ono najbolje u vama i to voleti? Pozovite je kada god vam kolena klecaju pre neke velike avanture ili vam glas drhti posle neprijatnog raskida. Ona je tu da vas podseti kako je planeta postala bolje mesto kad ste se vi rodili.

Društvo za putovanja. Kad se pokaže da je hotel na moru koji ste izabrale bio loš izbor, a putovanje u Italiju propalo, jedna osobina ličnosti postaje najvažnija - fleksibilnost. U takvim situacijama prijatan saputnik mora biti prijateljica koja ume i da ćuti, a nestašna je taman koliko treba.

Istinogovornica. Namera je ono što razdvaja konstruktivno od uvredljivog. Kad shvatite da se i neprijatne stvari saopštavaju s ljubavlju, bićete dovoljno mudri da u takvim situacijama uvek potražite njeno mišljenje. Draga prijateljica vam može otvoriti oči i reći da medicina nije za vas, jer ste potpuno društveni tip, pa će pacijenti širom sveta ostati živi jer se neko usudio da iskreno kaže šta misli.

Devojka koja voli da se zabavlja. Ona je idealno društvo kad vas pre podne uhvate lutke ili kada hoćete da ceo dan provedete u kući u pidžami. Ako je iznenada cimnete u 10 sati uveče jer vam se ide u šetnju, ona neće gunđati, baš kao što će za 15 minuta biti spremna da s vama krene na žurku iznenađenja. S njom ćete moći da se kikoćete do mile volje i dobar deo života pretvorite u zabavu.

Neverovatna prijateljica. Otkad ste na studijama delili sobu s devojkom sa sela, shvatili ste koliko vredi imati bar jednu prijateljicu izabranu sasvim slučajno. Svaka prijateljica predstavlja jedan svet koji postoji u nama, svet koji se nije ni rodio dok se ona nije pojavila.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
svaka zena bi trebalo da ima Left_bar_bleue20/20svaka zena bi trebalo da ima Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimePet 02 Maj 2008, 20:28

Ova slucajna dodje kao začin, a? Mani se belaja bre, ko zna šta bi mi ta iščačkala Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimePet 02 Maj 2008, 20:43

hehehehe, ja u dve imam svih 5
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
svaka zena bi trebalo da ima Left_bar_bleue20/20svaka zena bi trebalo da ima Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimePet 02 Maj 2008, 21:01

a ja u muškom, još pride a jedna prijateljica mi dovoljna za ove 4 (bez letovanja) Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimeSub 03 Maj 2008, 00:03

Svaka zena bi trebala da ima svekrvu Very Happy

Svekrve - kako se nositi s njima


Sve izgleda lijepo na samom početku veze. Odnosi su srdačni, volite se i lako prihvaćate roditelje partnera. No kad sve uhvati uobičajeni ritam, odjednom se kao iz zimskog sna budi strašna neman, svekrva ili punica, svejedno

Taj nezaobilazni, često i ključni čimbenik u svakoj vezi ili braku pojavljuje se kad se najmanje nadate. Tu je uvijek kad ne treba i obrnuto, pa protiv nje razvijate gotovo vojničku taktiku, no ta strana većinom izlazi kao pobjednik. No ne treba uvijek biti tako, ukoliko smo spremni na sve njihove zamke i nepodopštine, lakše ćemo s njima izaći na kraj.

OVAN
Kao prvi astrološki znak, tako i u životu svog djeteta unatoč godinama želi u svemu ostati prva i dakakao, najbolja. Ona je stalno u pokretu i nekom poluratnom stanju. Strašno voli zapovijedati, pa kad se iskalila na mužu i djeci, na red ste došli vi. Tu pomoći nema, uhititi je ne možete, a ubojstvo je još uvijek protuzakonito. Najbolje se s njom boriti na način da uopće ne hajete za njezine naredbe, ili još gore, ne dajte joj da njezina riječ bude zadnja, uvijek nešto ironično dodajte. Ne podvijajte rep, gledajte je u oči, a ako stvar izmakne kontroli, za svaki slučaj kupite zaštitnu kacigu. Ishod je s njom uvijek neizvjestan.

BIK
Ova osoba predstavlja nevjerojatnu opasnost za sve ljude tankih živaca. Ona će polako ali sigurno graditi oko vas nevidljivu mrežu iz koje se nećete moći lako iskoprcati. U sve voli gurati svoj nos, savjetovat će vas o svemu, o hrani, oblačenju, novcu, pa i seksu. Voli se hvaliti kakva je ona zavodnica bila. Stalno će vam govoriti da voli sve što volite i vi, a onda će iza vaših leđa učiniti neku promjenu. Neopisivo je tvrdoglava i ne popušta ni za milimetar. Najbolja taktika protiv nje je ne popuštati i nadati se da će njezina snaga ipak trajati kraće.

BLIZANAC
Ova žena ima neumornu jezičinu kojom je u stanju izbezumiti svakoga. Prvo se lukavo pritaji, snimi situaciju, uoči vaše bolne točke, a onda se obrušava na vas. Može govoriti sto na sat, koristiti najslikovitije izraze, poredbe i metafore i miješa se u apsolutno svaki aspekt vašega života. Nikada se na nju ne možete osloniti, jer ne samo da će zaboraviti što je obećala, nego će vam napraviti još i neku štetu. Odlazite li na odmor, ne ostavljajte joj ključeve od stana, jer tko zna hoćete li se imati gdje vratiti. Od nje nećete dobiti savjete kako se čisti i posprema, pere i kuha. Za nju je kuća samo hrpa problema, pa ih ne želi slušati ni kad je s vama.

RAK
Ispod nježne majčinske slike svekrve/punice rođene u znaku Raka krije se možda jedan od najstrašnijih likova u Zodijaku. S njom zaista neme šale. Gdje ona hoda, tu trava ne raste. Svekrva će sa sinom imati poseban odnos, poput one iz Hichcockovog filma 'Ptice'. Tako ste udajom, osim muža, dobili i svekrvu. Sve što je njezino, to je sveto, i ni u snu ne smijete pomisliti da biste to mijenjali. No, tu nije kraj, ako se vi nećete ravnati po njezinim pravilima, ona će vas brzo na to prisiliti, jer za Boga miloga, pa njezin sin je u pitanju. Protiv takve napasti najlakše se boriti tako da zadobijete njezino povjerenje, a zatim radite po svome. S punicom će tada borba biti nešto lakša, no možda ipak ne vrijedi iskušavati.

LAV
Imate li 'sreću' da za svekrvu dobijete Lavicu, tada možete samo gorko plakati. Kad ona zagospodari vašim životom, demokracija će ostati pred vratima. Ona ne pita, ona naređuje. Oštrim korakom ide naprijed i ne osvrće se na vas. No ona to ne radi iz obijesti i pakosti, to se kod nje događa spontano - pa ona je Lav. Najgore ćete napraviti ako se u prvom susretu date podčiniti. Ako vas jednom metne pod svoju čizmu, ostat ćete tamo dovijeka. Odmah se oduprite i oštro prosvjedujte. To će joj biti znak da s vama ipak treba malo drugačije.

DJEVICA
S njom nikad nije lako, jer one su tako pedantne, čiste i precizne, da vas već nakon tjedan dana zajedničkog života počne boliti glava. Ako se brzo ne odselite, gotovi ste. Srećom, ima urođenu diskreciju, pa neće previše zabadati nos u vaše stvari. No kad ona smatra da treba intervenirati, a to je često, nećete je se moći riješiti: pit će vam krv na slamku. I što je najčudnije, s vremenom ćete i sami vjerovati njezinim rječima. Svoju mrežu polako, ali sigurno plete oko vas, želeći sve dovesti u okvire koji odgovaraju njezinim kriterijima. Jedini lijek protiv nje jest taj da ste dovoljno daleko – na Novom Zelandu, na primjer.

VAGA
Ova je žena jedna od najprofinjenijih, ali i najperfidnijih u Zodijaku. Uvijek je dotjerana, našminkana i spremna za izložbu. Cijelu penziju potroši na kozmetiku, pa će se tako ekipirana uspješno boriti protiv bora, podočnjaka i sijedih vlasi. Takav iskusan snob odmah će na vama primijetiti da ste nekako neuredni i da o njezinom sinu/kćeri ne vodite baš previše brige. O vašem odijevanju također će naći prigodnu kritiku. Stoga, najbolje je oružje protiv ljepuškastih Vaga da ignorirate njezine nove kostime, a na novu frizuru nemojte se ni okrenuti.

ŠKORPION
Sa svekrvama rođenima u znaku Škorpiona nije se lako složiti. Nema kod njh kompromisa ili nekog srednjeg puta. Sa štitom ili na štitu. Na trenutke je nježna i hoće pomoći, a ima trenutaka kada ruši sve pred sobom. Neće poštedjeti ni vlastitog sina/kćer, a kamoli vas koji joj niste nitko i ništa. I zato s njom morate biti prijatelj ili neprijatelj, no savjetujemo vam da izaberete ono prvo, jer u protivnom, vaš se inat nikako neće završiti sretno.

STRIJELAC
Imate li svekrvu ili punicu u znaku Strijelca, s njom vam nikada neće biti dosadno. Može vas beskrajno dugo nervirati prepričavanjima dogodovština iz cijelog svijeta. No znat će kad treba prestati jer cijeni i vašu slobodu. Ima razvijen osjećaj za pravicu, no ponekad će vas tako slatko prevariti. Jedino što možete napraviti za njih jest da se pomirite s njezinim željama i namjerama. Nema potrebe izbjegavati je kad će vas ona svejedno pronaći. Za borbu protiv nje morate biti pravi psiholog. Obzirom da su one vesele i nasmijane i svijet doživljavaju kao radost, slobodu i sreću, pričajte joj o užasima i gadostima u svijetu.

JARAC
Imate li 'sreću' da se namjerite na svekrvu rođenu u znaku Jarca, znajte da ćete imati jakog, teškog i upornog protivnika. Uglavnom je nepobjediva i postojana poput granita. Teško ćete joj naći slabu točku. No kad vam u životu zaista zatreba pomoć, ona će vam priskočiti prva i jednostavnim savjetima riješiti problem. No nemojte misliti da je možete iskoristiti ili prevariti. Ona je mudra i dobro zna svaki vaš potez prije no što ste ga se vi uopće i sjetili. Želite li je stvarno poraziti, uznemirite je. Primijetite da loše izgleda i da vam se čini da s njom nešto nije u redu. To će je dobro uzdrmati.

VODENJAK
Svekrve Vodenjaci su pravi veseljaci. Njima je sve svejedno i ne mare puno za red i zakon. Neće se osobito držati reda u svojoj kući , ali će nered kod vas primijetiti. Više je zanimaju problemi južnoafričkih vjeverica, nego što će sutra jesti. Za nju je ipak najvažnija sloboda. Nemojte joj smetati i vaši će odnosi biti jako dobri. Želite li je ipak odmaknuti od sebe, morate se opredijeliti za hladni rat, jer galamom i silom protiv nje nećete napraviti mnogo. No oprez, ona će vas kombinacijom histerije i hladnog intelekta pokušati skinuti s liste problema.

RIBA
Kada u kući imate svekrvu u znaku Riba, onda možete reći da ste opasno nagrabusili. Toliko je razmazila svoje dijete, da će ono i sada, kada je odraslo i ušlo s vama u brak, zahtijevati majčinsku njegu – i to od vas! Zahvaljujući svekrvi Ribi, vi imate muža koji se ponaša kao razmaženo derište, hoće doručak u krevet, uvijek ispeglanu odjeću i prekrasno složen ormar. Punice nisu tako oštre, ali svejedno su zahtjevne prema vama. Dakle, budete li s njima dijelili životni prostor, morat ćete postati njezina kopija. Sve će morati biti lijepo i skladno da bi njezin sinčić (a nešto manje kći) bio kao kralj na prijestolju. Želite li je se riješiti, znajte da ćete uskoro ostati i bez bračnog partnera.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimeSub 03 Maj 2008, 00:04

Ijoooj,sto cu ja vaga da budem svekrva affraid SM:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
svaka zena bi trebalo da ima Left_bar_bleue20/20svaka zena bi trebalo da ima Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimeSub 03 Maj 2008, 07:41

Pa čitam ovo i sve nešto mislim - daće Bog da zavladaju ''evropska'' pravila, pa neka uživaju u svom gnezdašcetu. Odvajanje porodica je zakon.

Kod nas svekrva može da vam daruje i raj i pakao. Ma kakav da je brak i veza koja mu prethodi. Potceniti njenu ulogu može samo totalna plavuša. Medjutim, to je samo žena. U osnovi obe (snaha i svekrva) imaju identičan interes. Imati svekrvu za dobrog prijatelja/saradnika je izuzetna pomoć. Svaka od njih strepi od snahe i istovremeno je jedva čeka. Osnovno je ukazati im dužno poštovanje, na šta sasavim sigurno imaju pravo. Ali i umeti biti toliko snalažljiv da ne bude gospodar vaših odnosa. Niko ne ume tako sa vašom decom kao baka. A baka se voli svim srcem. To je ista osoba. Eto.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimeSub 03 Maj 2008, 09:18

Storm ...ima li ista za tashte,hahahaha
sto se tice svekrve, istina, sve su boze sacuvaj, dobro sto to necu nikad biti affraid
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimeSub 03 Maj 2008, 09:37

Ma,bicu oboje Very Happy Sacuvaj mi Boze pamet Laughing Kad sam se ja udavala mislila sam da nema sanse da bude problema sa svekrvom.Al sam se zaebala i bas to sto kaze oko-samostalnost.Njoj je to smetalo,htela je da punimo njenu kucu a nasa moze biti i prazna No Uvek sam verovala da moze da se pretrpi par sati neko sa kim ne zivis i grozno je kad izbegavas majku onoga sa kim zivis ali...ima svega.Mislim da cu se sklanjati sto vise,nek samo oni budu srecni.Znam samo da garant necu dozvoliti da ih neko zlostavlja sve ostalo je njihov problem.
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimeSub 03 Maj 2008, 18:22

Pricaju dve prijateljice u poznim godinama.Jao slatka moja sto ja imam divnog zeta.On svako jutro mojoj cerci u krevet donese kaficu,dorucak,cvece...A sto imam rospiju od snajke.Moj sin svako jutro njoj mora da donese kafu u krevet,dorucak...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimeNed 04 Maj 2008, 15:05

Ofco os ti meni donositi kafu u krevet geek
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimeNed 04 Maj 2008, 17:39

Pa netju ti ja biti zet. Very Happy Ono gore prica za zetove.Videcemo snajka da li cu... SM:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
svaka zena bi trebalo da ima Left_bar_bleue20/20svaka zena bi trebalo da ima Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimeUto 06 Maj 2008, 14:46

Samo svoje mestašce za osamu (u drugom mestu, prirodi, kući...) što joj omogući da zaviri u se i druge, umakne, vrati se Smile))
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimeČet 05 Jun 2008, 09:12

svaka zena bi trebalo da ima IDENTITY-MIND-MAP
Nazad na vrh Ići dole
Admin
[*_-]
[*_-]
Admin


Broj poruka : 399
Location : GM
Datum upisa : 14.11.2007

List lica
Gea:
svaka zena bi trebalo da ima Left_bar_bleue20/20svaka zena bi trebalo da ima Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimePon 15 Dec 2008, 19:43






Žene se najseksepilnije osećaju u 34. godini

PDF



Štampaj



E-pošta









Autor mtsmondo.com

  

 Žene
se najseksepilnije osećaju u 34. godini, sudeći po rezultatima nove
studije, koja je pokazala i da u dvadesetim i tridesetim pripadnice
lepšeg pola najčešće vode ljubav - u proseku 10,4 puta mesečno, piše
"Dejli mejl" (Daily Mail).

Sa
druge strane, žene koje su prešle 30. čarima seksa prepuštaju se 4,5
puta mesečno, ali u njemu znatno više uživaju. Više od polovine
ispitanica, 56 odsto njih, izjavilo ke da u seksu uživaju neuporedivo
više nego u mladosti. Anketa je pokazala da su, u proseku, žene
sopstvenog seksepila najsvesnije u 34. godini.

"Ovo
istraživanje potvrdilo je ubeđenje da mlađi ljudi imaju češće seksualne
odnose, ali rezultati dokazuju još nešto - seks s godinama postaje
kvalitetniji", kaže psiholog dr Ketrin Hud.

"Potrebe,
očekivanja, libido i životni stil se tokom vremena menjaju, ali nema
razloga da žene u seksu ne uživaju ne samo u srednjim godinama, već i u
starosti."

Činjenica da polovina ispitanica svoj seksualni život
u kasnim tridesetim ocenjuje kao mnogo kvalitetniji nego u ranoj
mladosti, navodi na zaključak da žene sa godinama stiču samopouzdanje,
tako da im više nije problem da traže i dobiju ono što žele.
Nazad na vrh Ići dole
https://sumadijacaffe.forumsr.net
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
svaka zena bi trebalo da ima Left_bar_bleue0/0svaka zena bi trebalo da ima Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitimePon 15 Dec 2008, 19:52

Ma da, ko će čekati da se muško doseti šta treba raditi.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





svaka zena bi trebalo da ima Empty
PočaljiNaslov: Re: svaka zena bi trebalo da ima   svaka zena bi trebalo da ima I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
svaka zena bi trebalo da ima
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ZENA U ULOZI LJUBAVNICE
» Koliko ste spremni da se borite za ljubav svog zivota?
» BUDUCNOST NA VRATIMA: VIRTUELNA ZENA
» Tipovi zena
» Zena - hemijski element

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: KUTAK ZA DAME-
Skoči na: